Čo všetko obsahuje KRUPICA?

kika4588

nie každy pribera z krupice .. ide o genetiku ja som krupica jedla od malička stale a vobec som z nej nepriberala .. teraz mam pomaly 17 rokov a važim 45 kg ..

Meretseger

Jaaj, kaše *_* Ako dobre, že si ich môžem dovoliť, hoci bez cukru a Granka, pochopiteľne, ale so škoricou a maslovými jazierkami (slintáám). A potom vždy vylízať hrniec :D
Akurát som si raz dala ohrievať kašu do mikrovlnky, bola v hrnci s umelohmotnými či akými ušami, a po chvíli pozerám, že sa odtiaľ valí dym a ten pach, no neopísateľné :D A von som vytiahla veľmi nechutnú hmotu :D Neinšpirovať sa!

xdanielax

to kde si cital?
Vecer si daj kludne AJ sacharidy na veceru o tej siestej ci ako si to spominal, aj po cviceni si k bielkovinam daj sacharidy, ked chces nabrat, je to okej.
ale pred spanim/vecer (vecera c. 2) si supni nejaky tvaroh, pripadne ak mas nejaky protein, kt. sa pomaly uvolnuje -
ak chces vyzivovat v spanku - bielkoviny su potrebne.

krupiciak

Ale dokonca teraz som Čítal že tie sacharidy sú aj na noc vhodné ,keďže cvičím tak bude telo brať v spánku energiu zo sacharidov a nie zo svalov,keď bude nedostatok. Je to pravda?