Postup pri samoliečbe z bulímie

Príspevok v téme: Postup pri samoliečbe z bulímie
springflower

Ahojte, mám bulímiu už rok a pokúšam sa z nej sama dostať. Myslím si, že sa mi celkom darí. Jem pravidelne a zdravo,nie diétne, ale zdravo. už nemám ani depresie, skrátka som šťastná a najmä spokojná so svojou postavou, nechcem schudnúť. Úprimne. Ale priemerne raz za týždeň pojem sladkosti, keďže normálne sa im vyhýbam a potom vraciam. To už sa stalo druhý, alebo tretíkrát. Toto je posledný krok a budem definitívne vyliečená, viem to. Tú sladkosť si tiež viem dovoliť, ale niekedy sa to stane. Len sa chcem spýtať, či ste sa počas liečby postupne zlozvykov zbavovalili, či to tak šlo, krok za krokom aj so ,,zlyhaniami,,. Alebo ste prestali a už nikdy ste nevracali?

[zruseny19]

esteria, tak prestan hned teraz. Urcite po liecbe mas akuratne BMI,tak jedz pekne a nechudni grcanim.. chces smrdiet stale? nechces mat zuby, a chces aby sa ti zhustili chlpky na ruke, na chrbte? asi nie... tak si sadni teraz na postel a porozmyslaj o sebe, po pripade si pozri toto: ed-truth.tumblr.com je tu niekolko odstrasujucich pripadov

esteria

ahojte všetci :-(
dneska som prvykrat vsetko vyvratila...vyliecila som sa z any a teraz nechcem do toho spadnúť :-(
baby povedzte niečo aby to nepokračovalo..ja už nechcem !!

magda123

darina simkova, kde sa da kupit ten leptin al. ghrelin prosimn ta? na intzernete to akosi neviem najst - nejaky pripravok. diky

hlupsns

Darina Simkova
Dakujem za odpoved urcite to skusim...len by som chcela vbediet ci sa ten leptin da niekde kupit a kde ak ano?

Darina Simkova

Zdravím ťa, mám priateľku a úspešne sa liečila na bulímiu a to práve užívaním leptínom. Nájdi si na internete o tom bližšie informácie, môžeš skúsiť hľadať leptín aj ghrelin, sú to hormóny, ktoré sú zodpovedné za pocit hladu. Máš žravosť napr.na sladké a si hladná, aj keď nechceš, lebo sa ti netvorí tento hormón. Moja priateľka je spokojná.

hlupana

Ahojte ja sa chcem strasne z toho dostat uz nevladzem,snazim sa o to sama ale nejako sa mi nedari zlyhavam....prosim poradte mi co mam robit...!?

endless

Ja som mala bulimiu pred par rokmi. Nie som si ista, ci sa z nej da vyliecit uplne, pokial nepostupis liecbu u psychiatra, alebo terapiu, ale aspon sa mozes naucit kontrolovat samu seba. Nejde to hned, najprv budes chciet nevracat a nedokazes to, ale cim viac sa to budes snazit obmedzdzit, tym lepsie to bude. Mne najviac pomohlo, ze som prestala drzat hladovky, ale zacala som normalne pravidelne jest, cim som potom nemala nutkanie sa prejedat a teda ani vracat. Zvladla som sa z toho postupne dostat sama, ale aj, ked uz nevraciam, stale som strasne hakliva na svoju vahu, a parkrat sa mi stalo, ze som sa neudrzala, ale to je uz tak raz za pol roka... Fyzicky zvracat dokazes prestat, ale tu nespokojnst s tvojim telom si len tak z hlavy nevytlcies...Aspon mne sa to nepodarilo a to su uz 3roky. Stale drzievam diety a mam obdobia kedy nejem a neznasam svoju vahu...

bulka

ja mám bulimiu uz skoro desiaty rok a az teraz som vyhladala pomoc psychiatrov a psychologov, lebo celych tych desat rokov som si zakazdym povedala ze je uz to za mnou..raz som vydrzala nevracat asi pol roka, myslela som si, ze som uz za vodou.. ale nakoniec vzdy sa to vratilo pri nejakom probleme. teraz som na liekoch a snazim sa jest malilinko, bojim sa pribrat :( je smutne ze ma ani najblizsia rodina nedokaze pochopit ani podporit.