Bolesti chrbtice

Príspevok v téme: Bolesti chrbtice
chrbtica

Dobrý deň...
Veľmi ma trápia bolesti chrbtice, ktoré mi robia problémy v živote. Myslím, že príčinou môže byť stále sedenie(aj v neprirodzenej polohe) a prefúknutie chrbtice.
Dá sa to nejako vyliečiť, alebo to bude nastálo? Mám ešte len 16. Niekedy mi robí problém aj sedieť rovno.
Za rady ďakujem.

Kevronista

Toto je velmi usmevne, robite ako keby dakoho okradol, proste dal chlapec odkaz. Rovnou chodte do lekarne a vynadajte im vsetkym, ze zarabaju na nemocnych ludi. Vo vlade sa kradne a vy tu riesite bezvyznamne veci, sa nudite a nemate nic lepsie na pracu.

At toto neni uplne mimo temu.

Odporucam sa snazit sedet rovno, precadzat sa, cvicit, plavat. Nelezat na lavici vo skole, snazit sa si vsimat zle navyky, ktore zposobuju bolesti.

Magy

Kevronista neviem aky mas problem, ale zuzlacik to napisala uplne perfektne. je kopec sposobov ako propagovat svoje vyrobky ci produkty ale spravanie toho "podnikatela" fakt svedci o vsetkom moznom, len nie o jeho ludskych kvalitach. zneuzivanie pomoci pre svoj vlastny financny prospech je velmi smutne a suhlasim s nou, aj keby tie produkty boli dobre, nebudem podporovat cloveka s takym amoralnym spravanim. radsej ich kupim inde.

Kevronista

TO Zuzulacik:
Si normalna? To co je za reakciu? Ty si aj tak nic nekupis, aj keby tu nikto linku nedal... **** co chce dakoho ohovarat.

chrbtica

Veľmi pekne dakujem Magy, zuzulacik a mucha cc...
Ano už je to doba, čo sedím krivo/uvoľnene a potom to tak vyzerá.
Chrbtica je iba prezývka, ináč som muž, ale to je jedno, nič nemení vec na tom, že som blbý v tom ako sedím!
Skúsim ten good morning.

Ešte raz dakujem.

muchacc

Sport, cvicenie.
Musis si posilnit spodne chrbtove svalstvo.
Nechcem ti tu davat navody na cviky. Skus cvik, ktory sa vola "good morning".
www.youtube.com

Bez posilnenych spodnych svalov budes mat stale bolesti a platnicky sa ti budu nicit viac.

Dreamer:
zeby spodok moralneho bahna obchodnikov si prave dosiahol? Myslim, ze este je kde klesat :)

zuzulacik

dreamer,
pisateľka má zjavne problém s nesprávnym sedením a vy jej odporúčate produkt na imunitu a zápaly, alebo na kĺby. Vy nie ste normálny!!!
Žiaden, ani ten sebelepší produkt nevyrieši to, ako sedí a hrbí sa.

Navyše je to neoprávnená reklama, nemorálne a vôbec to nesvedčí o Vašich osobnostných kvalitách ako férového človeka a podnikateľa, keď sa musí uchyľovat k takým špinavým praktikám.

Žiaden Váš produkt si vďaka Vášmu správaniu už zo zásady NIKDY NEKÚPIM aj keby bol ten najzázračnejší a budem dôrazne kohokoľvek odhovárať, aby tak spravil.

Ešteže je tu Magy a pár ďalších, ktorí radia skvelo a najmä nezištne.

Magy

prefuknutie chrbtice?

zrejme mas malo pohybu, chce to obcas vstat, pretiahnut sa, spravit par cvikov... a rozhodne okrem vysedavania za kompom robit nejaku intenzivnu sportovu aktivitu, kde cielene precvicujes chrbtove partie.

zrejme mas zle nastavenu stolicku a pracovisko, kde sedis
www.medicover.sk

dobre rady ohladom sedenia a chrbtice najdes napr. tu
www.skolachrbta.sk