Ako ste zabudli na cloveka,ktoreho ste milovali?

natusa42

hm,ja sa o to snažím...resp snažila som sa vyše pol roka ..ale nepodarilo sa mi to ..a preto som s ním zase ...:( som obyčajný slaboch

naty207

ja som nemohla vyhodiť, či vymazať fotky.. aspoň nie hneď.. až keď mi to úplne prešlo hlavou ako to všetko dopadlo a že sa to už nevráti.. až potom som dokázala všetko vyhodiť a vymazať..

jankaaaaaaaaa

pomohol cas.
skus si pripominat ako ti velmi dotycny ublizil, ako velmi ta to vsetko bolelo, rozchod.. a potom si uvedomis, ze sa nesmis trapit, ze treba zabudnut, ze treba zit a brat to ako minulost a pousmiat sa nad tym. vymaz a vyhod vsetko co ti ho pripomina a nelutuj ani vymazat napr. fotky a nehovor si ze si ich chces nechat na pamiatku. proste to sprav a ulavi sa ti..

naty207

J111 stará láska nehrdzavie :) pravda... aj keď neviem, či sa z toho tešiť, alebo nie ... zabudnúť nikdy nikto nezabudne.. spomienky ti v srdci zostanú stále...

Magy

uplne zabudnut sa neda, ale da sa do tej miery, ze ti to prestane vadit, ostanu len tie dobre spomienky a bolest zo srdca zmizne.
zabera len cas (zalezi od toho ako dlho trval vztah a aky bol hlboky) a tiez je dolezite zamestnat sa, aby clovek nemal prilis vela casu na hypnotizovanie steny alebo stropu v izbe.
no a samozrejme dalsi vztah zlikviduje aj posledne stopy po bolesti.

2bodka - ty vraaaaahhhh!!! :DD

naty207

aj ja som bola toho názoru... ale skutočne to čase sa všetko zmenilo... ale veľmi pomáha odreagovať sa.. neviem koľko máš rokov, ja mám len 17.. na svoj vek som si čo sa vzťahov týka zažila veľa, hlavne veľa sklamania.. ale to k životu si myslím patrí... a jee už len na nás ako sa s tým vysporiadame...
2bodka :) :DD pobavilo ... občas som si aj ja myslela :) :D

naty207

každý inak... ale u každého je základom čas.. niekto veľa času, inokedy málo... a aj ten čas ti v tom zabudnutí nepomôže len už nebudeš na milovanú osobu tak často myslieť... niekde hlboko v srdci tú osobu budeš stále milovať...