Moj partner mal v posteli 14 zien

Príspevok v téme: Moj partner mal v posteli 14 zien
kristi12

a mna to nehorazne hneva...stale na to myslim, ako mohol s hociakymi spat len tak, bez lasky, bez citov, na jednu noc, kolko krat sa uz ani neozval tym babam, dokonca spal so svojou vzdialenejsou pribuznou, to bola jeho prva a ja tam teraz mam chodit na navstevy a pozerat sa na to, ako sa objimaju a ona ho niekedy dokonca aj pohladka po tvari, je mi z toho na grc, ze tie baby stale musim stretavat, kazdy minimalne druhy den stretnem jednu z nich, je to tu totiz male mesto.uz som pocula aj take, ze preco sa s nim zahadzujem, ved ten mal vela bab a strasne ma to skrie.vzdy som chcela partnera ktory by mal aspon primerane mne - ja som mala 6 alebo ja neviem, o 2 viac a to mame obaja len 25rokov.inak je fajn, lubime sa, ale nedokazem sa pri nom uvolnit, je dost aj vsimavy co sa tyka inych, proste strasne mi vadi jeho minulost, ze take veci dokazal robit, co s tym?? :(

Excita

Kristi nemam pocit, ze by si sa mala pre co zozierat. Ved ty mas na konte len o nieco menej. Obhajujes sa, ze ty si s tvojimi sex partnermi mala vztah... no ak to bolo tak, tiez sa mi to nezda normalne... mat do 25ky vztahy s 6-8 muzmi?? To vychadza od 17tky kazdy rok s inym...take skakanie z jedneho vztahu do druheho tiez o niecom svedci... a s niektorymi chlapmi je lepsie zazit iba jednorazovku ako sa s nimi vlacit X mesiacov podla mna. Uzavriem to tak, ze podla mna keby chcel, tvoj priatel by sa mohol rovnako rozierat ako ty. Zalezi ako sa kto k tomu postavi :) Good luck.

Zaran

25 rokov a mal 14 žien?To ste na tom ešte "dobre".Keď si predstavím že jedna moja kamarátky mala už v 14-tich za sebou 8 chlapov(všetci nad 20) :D..........ja viem,je to skôr doplaču a ešte k tomu protizákonné ale je to tak(podotýkam že nie je rómka):D

natusa42

ako ...heh ...ja mam 20 ..dvoch vaznych partnerov som mala,a ani s jednym som nikdy nic nemala :D:D ...aspon potom mi nikto nic nemusi vycitat .-.a najma raz moj manzel :)a nebude sa musiet za mna hanbit a zozierat ako ty sa zozieras ,ze on mal 14 --
heh..ja uzt by som asi po 10-ke prestala pocitat .nechcelo by sa mi to (rofl)

lenkaaaaaaaa

Mam 24 rokov a som 4 roky vydata za jedineho muza, s ktorym som sa kedy milovala. A ty si mala len 6 partnerov? A vo vztahu? A to si kedy stihla, taketo vztahy????

vk2321

Magy, toto si vystihol uplne ale uplne perfektne. Kazdy by mal zacat od seba a kristi12 si musi najprv nasypat popol na svoju hlavu. Neschvalujem spravanie jej partnera, ale presne ako pises, mala ci mohla to vediet skor a nie tu teraz pindat. Vsimam si uz dlhsie Tvoje prispevky a rada by som sa ta opytala nieco sukromne. Mozes mi na seba dat nejaky kontakt?

Magy

kristi12 - napisem svoj nazor a prosim neurazaj sa.

za to si mozes sama a nechapem, co od nas cakas. pochopenie? lutost? nejake falosne pritakanie, aky on je amoralny hnusak a ty si skvela?
pisala si, ze "vzdy som chcela partnera ktory by mal aspon primerane mne"
zrejme mas na mysli pocet predchadzajucich vztahov/sex. partnerov.

POKIAL by si mala take moralne zasady a naroky na partnera, URCITE by si si ohladom buduceho partnera zistila dostatok informacii a podla toho sa rozhodla, ci je to partner vhodny alebo nie. a zvlast, ak ste male mesto ako pises...
tam sa to neutaji a musela si vediet/pocut uz predtym, ako si sa s nim dala dohromady, aky je. a nie ze nie.

pride mi dost nefer, ze si bezhlavo skocila do vztahu zrejme kvoli tomu, ze je chlapec fesak (pri tolkych partnerkach aj na jednu noc by som sa divil, kebyze nie) a teraz tu fnukas, ako ti vadi jeho minulost, aka si ty zasadova a vlastne vinu zhadzujes na neho. vedela si to aj predtym, len si to vidiet/brat na vedomie nechcela.

Maoam

alenka maxova: neveria, lebo sami su ini a nevedia si predstavit, ze jestvuju ludia, ktori nevystriedali desiatky partnerov v mladom veku

Akkccent: to je sice mile, ale my vas potom dostavame z roznych infekcii, kedze drviva väcsina z vas akosi zabuda na spravne pouzivanie prezervativov a stojite zdravotne poistovne strasne prachy + kopa zien, ktora ma takuto minulost potom chodi po IVF-ckach, lebo jeden z pricin neplodnosti su chronicke neliecene chlamydiove infekcie, ktore sposobili nepriechodnost vajickovodov, ale na to samozrejme nikto z vas nemysli, vsak co, hlavne nech je sex s hocikym a hocikde

Akccent

Všetci tu trtkáte ako červené mravce a robíte sa neviniatka.
Každý by si mal partnera vyskušať i v sexe a porovnať s druhým--kvalita berie!
Po zábavách sme trtkali pred kulturakom i z 10-timi za noc a často sme sa videli prvý krát...kde žijete ludia....