Moj partner mal v posteli 14 zien

Príspevok v téme: Moj partner mal v posteli 14 zien
kristi12

a mna to nehorazne hneva...stale na to myslim, ako mohol s hociakymi spat len tak, bez lasky, bez citov, na jednu noc, kolko krat sa uz ani neozval tym babam, dokonca spal so svojou vzdialenejsou pribuznou, to bola jeho prva a ja tam teraz mam chodit na navstevy a pozerat sa na to, ako sa objimaju a ona ho niekedy dokonca aj pohladka po tvari, je mi z toho na grc, ze tie baby stale musim stretavat, kazdy minimalne druhy den stretnem jednu z nich, je to tu totiz male mesto.uz som pocula aj take, ze preco sa s nim zahadzujem, ved ten mal vela bab a strasne ma to skrie.vzdy som chcela partnera ktory by mal aspon primerane mne - ja som mala 6 alebo ja neviem, o 2 viac a to mame obaja len 25rokov.inak je fajn, lubime sa, ale nedokazem sa pri nom uvolnit, je dost aj vsimavy co sa tyka inych, proste strasne mi vadi jeho minulost, ze take veci dokazal robit, co s tym?? :(

kristi12

niektore ma tu chapete, dakujem...ja som pred tym, nez som s nim zacala spavat bola vzdy zdrava, moji partneri boli vztahy, bohuzial, nevysli mi a nie len mojou vinou...ale on mal vztahy len dva, chapete to? s 12 spal len tak, ze sa stretavali kvoli sexu alebo hocikde po chatach a zabavach, vo vchodoch a autach, ja sa proste cez to nedokazem preniest, lebo ako pise dolu babena, svedci to u mna nieco o jeho charaktere...sme spolu len 5mesiacov:( a teraz sa bojim toho HPV...nie je mi nic viditelne co sa tyka priznakov, ale na nete sa pise, ze to moze prebiehat aj bez priznakov...je mi z toho zle, na zaciatku som si myslela, ze to prekonam, ale asi to nedokazem, len sa bojim, ze takeho co mal v mojom veku a podobne menej ako 8partneriek dnes slobodneho nestretnem :(

alenka_maxova

:) baby, nechapem co je komicke na tom, ak daka baba nemala vela chalanov...Nie kazda musela prezit to, co zrejme vy. Ale to je prirodzene, nie sme vsetky rovnake. A nemyslim to v zlom, prave naopak :)

no a čo

hej, najprv by som si vyriešila zdravotné veci, či je zdravý on aj ona a dalej to už neriešila .. podla mna je to detinské!

alenka_maxova

ale ja na toto vobec nenarazam :) Tiez mam rada sex, podla ludi som prijemna baba a spala som doteraz len s jednym. Vies, ono nieco na tom aj bude. Hlavne ide predovsetkym o to, ze striedanim partnerov sa neskutocne zvysuje riziko chorob. Takze ja by som len pri tomto zvysila opatrnost, byt zakladatelkou temy. Ale co sa tyka toho, co je pre koho vela a pre koho akurat, to snad ani netreba riesit, kedze kazdy mame ine hodnoty, postoje...

muchacc

Jemu vycitas? Co mu vycitas? Ved sama pises, ze ty si mala 6. Tiez si sa predavala len tak. A to mas len 25.

Lacno sa obaja rozdavate.
Ty osobne veris lacnym pouzitym tovarom a rada ich nakupujes?
Alebo mas radsej kvalitu, original, nepouzity vyrobok, ktory patri len tebe a aj ta draho vysiel (ma svoju cenu) a preto si ho o to viac vazis?