Moj partner mal v posteli 14 zien

Príspevok v téme: Moj partner mal v posteli 14 zien
kristi12

a mna to nehorazne hneva...stale na to myslim, ako mohol s hociakymi spat len tak, bez lasky, bez citov, na jednu noc, kolko krat sa uz ani neozval tym babam, dokonca spal so svojou vzdialenejsou pribuznou, to bola jeho prva a ja tam teraz mam chodit na navstevy a pozerat sa na to, ako sa objimaju a ona ho niekedy dokonca aj pohladka po tvari, je mi z toho na grc, ze tie baby stale musim stretavat, kazdy minimalne druhy den stretnem jednu z nich, je to tu totiz male mesto.uz som pocula aj take, ze preco sa s nim zahadzujem, ved ten mal vela bab a strasne ma to skrie.vzdy som chcela partnera ktory by mal aspon primerane mne - ja som mala 6 alebo ja neviem, o 2 viac a to mame obaja len 25rokov.inak je fajn, lubime sa, ale nedokazem sa pri nom uvolnit, je dost aj vsimavy co sa tyka inych, proste strasne mi vadi jeho minulost, ze take veci dokazal robit, co s tym?? :(

whee_ee

Kriste pane, ženy, načo riešite minulosť?? Vyrábate si problémy, asi nemáte čo robiť ... Ja sa nezamýšľam ani nad svojou, ani nad partnerovou minulosťou, každá skúsenosť nás formuje, a podstatné je, čo je teraz.

anamarie

Maoam - povazovala som za samozrejme, ze ine choroby nema... Sudila som podla seba. Nez som sa pomilovala prvykrat s manzelom, obaja sme boli na testy. Ja sa o seba bojim:)

salamandra

14 žien naozaj neni až tak veľa. A ak bol s každou jeden, maximálne párkrát, rozhodne zažil menej sexu ako niekto kto má dlhodobý vzťah. A tiež nemusí byť ani moc skúsený, veď v posteli sa buduje dôvera a s tým spojené rôzne experimenty až postupne, nie počas nejakých jednorazoviek či rýchloviek.

kristi12:
predpokladam že žiarliš a predstavuješ si, že v posteli robil s inými to čo s tebou. Ale uvedom si, že on nie je tiež tvoj prvý či druhý a tiež to neriešiš. A ďalšia vec je, že:
1. buď ti ozajstné množstvo žien zatajil
2. zopár pridal, aby vyzeral ako "borec"
3. ozaj ich mal 14 a povedal ti to preto, lebo sa ti chcel zdôveriť a nechce mať pred tebou tajomstvá. ale že vieš ich mená... neviem, bude to skôr tým, že chce vyvolať žiarlivosť v tebe

Maoam

alenka maxova, pise, ze maju obaja 25 rokov, ale tak dnes si divna, ked v tom veku NEmas za sebou 20 partnerov

co sa HPV tyka, keby len to, mozno prenasa aj ine skvosty

alenka_maxova

anamarie, presne si napisala co som chcela ja :) Inak by ma zaujimalo, kolko rokov moze mat chalan, ktory mal 14 bab a kolko rokov ma dievca, co mala 6 chalanov :D