Ako sa zbaviť strií?

Radkynka

Na strie je ozaj velmi dobre mumio. Viem ze sa da kupit v prasku alebo uz ako klasicky krem. Nizsie v diskusii to spominali. Su rozne moznosti.

Laurickekk

Zdravim, uplne ta chapem... Tiez mam rovnaky problem. Mam 13 a strie mam na prsiach a na zadku sa mi zacali tvorit odkedy som zacala drepovat a zadok sa mi viditelne zvacsil...neprijemne. Avsak dovolim si nesuhlasit s tym, ze kremy nepomozu. Prave naopak, vsetko je to len o hydratacii. Ja osobne mam overene 2 kremy, ktore su cennovo dostupne. Je to modra Indulona a Octanova Mast. prakticky ide len o to aby si si strie natierala dva-krat denne a to pravidelne. Mne sa uz po tyzdni viditelne zmensili. Jediny hacik je v tom, ze octanova mast ti moze trochu zapachat ale to sa da vydrzat :))

najmudrejsi

musis prestat priberat....ked sa ti to podari oni same vyblednu a aj sa zmensia nebudu take siroke...vlastna skusenost...nepouzival som ziaden pripravok a som rad ze ich mam ake ich mam takmer neviditelne

Nothing123

Prosím pomôžte mi...
Mám 13r. A na zadku sa mi vytvorilo strie.
Neviem ako sa mám toho zbaviť.
Veľmi ma to trápi, chcela by som sa toho zbaviť čo najskôr...

Sandra27

pokožku treba pravidelne masírovať a krémovať olejčekmi na drobné jazvičky. v lekárni ti určite poradia. A skús sa viac hýbať

Katka37

Proti striám a elulitíde ako aj proti škvrnám a ekzému je výborný kávový peeling. Pravidelným používaním sa stav pokožky výrazne zlepší. Ja používam kávový peeling s kokosovým a mandlovým olejom, ktoré pleť zároveň hydratujú a zvláčňujú - www.bodybescrub.com

helgaJ

Zbavit uz vytvorenych strii sa neda. Oni casom z tmavoruzovej prejdu na
svetlejsie ruzovu a nakoniec na bielu. Zbavit sa ich neda.
Predchadzat striam sa mozno ciastocne da. Ciastocne. Skor nie, ako ano.
Ale skusit je fajn. Treba pokozku stale masirovat a aj kremovat, ak
chcete, ale je fuk, ci to robite s bravcovou mastou alebo 30eurovym kremom.
Mam kamaratku, co po 4 detoch nema ani naznak strii.
Mam kamaratku, ktora po 2 detoch vyvali striove brucho a este aj prsia.
Da sa s tym len zmierit, bohuzial.
Ak clovek rychlo priberie, zhodi, zase priberie a zhodi a nema dost
elasticku pokozku, hold. budu strie.
Je to aj zalezitost genov.
Ale zase... mate vsetky ostatne organy ok?
Bezchybnost je nudna hihi

Kamelkus

Mumio to znie zaujimavo, viem ze ma vyborne ucinky pri zlepseni imunity a pouzivaju ho sj sportovci, ale v kremoch som ho este nevidela...

Antlantidda

Krem mumio od sibircanky aj mne velmi dobre pomohol. Minule som nieco podobne videla aj v Prahe, v bioocbhode v Kotve. Doporucujem