Ako sa zbaviť strií?

didka206

podľa mňa treba hlavne krémovať a krémovať... ja som skúšala bioil.. nezmizli úplne ale aspoň vybledli a nie sú také červené ... skús pozrieť cez toto ... nájdeš aj zľavu -odkaz odstránený-

denissa84

Osobne si myslím, že dosť pomáha aj cvičenie proti striam a hlavne to krémovanie potom, to je samozrejmosť:-)

gastanko458

urcite treba striam predchadzat - kremovat sa kremami proti striam, aby bola pokozka pruzna - bepanthen krem je na to ako stvoreny, hydratuje krasne - pokozka nie je napnuta a nesvrbi ani brucho.

detynka

Ahojte :D No tak ku tým striám...Ja sama som ich mala od 14 rokov, teraz mám 16 a riadne mi pomohol Sudokrém ako tu už niekto písal. Ten med s fóliou mi to iba zhoršil, strie sfialoveli a zväčšili sa. Ale akonáhle som začala používať ten sudokrém, tak už za týždeň bolo vidieť výsledky: strie začali blednúť a zmenšovať sa a teraz ich už skoro vôbec nemám :) :)

defcatko

ja som aj pacientom v lekarni odporucala Elasti-Q kremiky, ci uz maminam alebo babam. zaklad je hydratovat. z parfumsu sa da online objednat napr

Sushi

Ja som používala obyčajný telový krém, len keď sa mi chcelo, neskôr son sa na to vykašľala že však stále som pekná :D potom mi začali blednúť a už ich mám len také bledé. Mama mi radila že tie mastičky na strie nepomôžu, keď tak ten krém, alebo ako to tu už raz niekto spomínal, med a na to obal. :)

natus

Ahojte baby mam len 14 a tiez mam strie. Na stehnach aj na zadku a bokoch strasne mi to vadi lebo je to cervene az priam fialove. Keby to bolo aspon blede. Ma to skoro kazda zena ale vyblednute tak nechapem preco to mam ja take do fialova. Som z toho zufala. Ak viete o niecom co vam osobne pomohlo prosim vas poradte. Ďakujem

Lucia13

Ahojte, mám 16 a tiež som mala veľký problém so striami. Pomohla mi jedna vec a to SUDOCREM, naozaj je to skvelý krem. Pomáha nie len na strie, ja ho používam aj na akné, vyrážky a iné kožné problémy. Je to doslova zázračný krém pre mňa. Určite odporúčam vyskúšať.