Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vysadenie HAK a sex

Príspevok v téme: vysadenie HAK a sex
HAK a SEX

Ahojte uz mesiac neuzivam HAK predtym som uzivala Novinette takmer 3 roky,je pravda to co sa hovori ze teraz po vysadeni je velka moznost otehotnenia?chcem sa vyhnut nechcenemu otehotneniu ale pocula som ze v najblizsich mesiacoch po vysadeni HAK sa to moze stat...ako sa teda chranit?alebo radsej ziadny sex? :)) dakujem

paganstorm

praveže vplyvom hormonov mnohe ženy nevedia roky otehotnieť po vysadeni hak, skor nižšia šanca a existuju ine sposoby ochrany: kondomy, spermicidne gely ale ked taketo zaklady neovladaš, radšej ani nesexuj

elly

ja som tiez pred mesiacom vysadila ale maitalon :-D a tiez sme mali styk s priatelom, ale mali sme kondom...:-) ja som zvedava kedy dostanem kramy...uz mi meskaju 4 dni..a priznaky ziadne

jankaaaaaaaaa

po vysadeni hak nieje vacsia sanca otehotniet v pravom zmysle slova. niektorym zenam vobec vajecniky na normalny system nenabehnu hned, preto maju problem s otehotnenim nejakudobu,a le stava sa, ze po vysadeni hak sa vajecniky "zobudia" a vypustia viac vajicok, nielen jedno pocas ovulacie. tak preto sa hovori ze vraj je vacsai sanca otehotniet.
ale ked pouzivas ochranu tak mas rovnaku sancu ne-otehotniet aj po vysadeni hak aj bez hak.
to si teraz nemysli, ze ked si vysadila hak tak zrazu tvoje vajicka budu zmutovane a prerazia este aj cez gumu trebars alebo co :DDD
a v dnesnej dobe existuje niekolko druhov a foriem antikoncepcie. je dost smutne ze o nich nemas asi ziadne info, ale o tom ze "vraj sa da ryhclejsie otehotniet po vysadeni" nejake info mas

M 25

beton, dobrá pripomienka :DD
až som sa zasmiala hehe

to máš odkial, že po vysadení hak je šanca na otehotnenie väčšia??!!ja som počula opak, ale budiš ...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.