Pomôže mi niekto s prekladom?

Príspevok v téme: Pomôže mi niekto s prekladom?
dada

Ahoj, nenašla by sa tady dobrá duša,ktorá by mi veľmi pomohla s prekladom pár viet ohľadne odstúpenia od zmluvy do angličtiny? Ja nepoznám nikoho a súrne to potrebujem. Naletela som podvodníkom a zajtra je posledný deň, kedy môžem odstúpiť od zmluvy,o ktorej som ani nevedela, že som telefonicky uzavrela. A musím to poslať do Holandska. Vďaka.

žiži

ak neprevezmeme zasielku zmluva nenadobudne platnost? V zakone c. 108/2000 o ochrane spotrebitela pri zasielkovom predaji sa v § 10 pise, ze od zmluvy mozem odstupit do 7 dni od prevzatia zasielky. No nikde som nenasla, ze ak neprevezme co potom.

žiži

Ahojte,
podobna skusenost na synove meno prislo oznamenie o zasielke na poste od spol. Good shave.
Mame prevziat zasielku alebo hned vratit?

lost

no ved, to iste plati na 60eurove faktury :D ale tak vysvetli to ludom, radsej zaplatia :D aj ja im mozem poslat fakturu, ked mi zaplatia za nic :D

Tossy

Mam podobny problem, koncom oktobra som dostala zasielku, za ktoru som zaplatila a nasledne som zrusila dalsie objednavky. Dnes mi prisla upomienka, ze som zasielku neuhradila, pricom mi tam vyrubili poplatky z omeskania cca za 20EUR. Vie niekto poradit, co mam robit? Ako ste to riesili vy, co ste na tom boli podobne ako ja? Diky.

Viktor

Neviem na koho sa obrátiť, ale neprajem si aby ste mi posielali ďalšie balíčky čiže žiadne žiletky. V prípade, že mi balík bude zaslaný tak ho preberiem a ani vaše šeky. Je to poriadny podvod na ľuďoch. Asi sa obrátim na Obchodnú inšpekciu alebo na niektorú TV. Ďakujem

lost

Vystav im fakturu aj ty, posli im ju, alebo posli 5kusov, pondelok jednu, utorok jednu, atd, a vzdy unikatnu, daj tam sumy okolo 20-50eur.. a sleduj ci ti zaplatia :D
ved je to ten isty patent ako to robili oni.
to smrdi podvodom..

MiroTN

Podobný problém.....28.10.2012 som zaplatil prvú zásielku, obratom zrušil ďalšie zasielanie a 13.12.2012 som dostal upomienku, že som nezaplatil!!!!