čo chlalanom na mne vadí?

Príspevok v téme: čo chlalanom na mne vadí?
andy32

Ahojte :) mam 18 a este som nemala chalana..neviem kde je chyba, moji kamarati hovoria ze krajsie dievca ako ja este nevideli, som mila, vtipna, skratka viem sa bavit, a nie som ani hlupa..normalna baba..a naroky nemam vysoke, chcem iba aby bol fajn a mala sa s nim o com porozpravat..ale nedari sa mi :(

Maťo338

ATIDE/ESMERA,

V tom máš pravdu ale, zas sa prejavím povrchne, v tom prípade už dotyční páni zrejme zahodili všetky šance že získajú peknú ženu a uspokojili sa s niekym kto ich proste bude mať rád, alebo sú pre nich kilá naviac a akné príťažlivé.

andy32

ahojte :)
niektore prispevky ma dost omracili, chcela som len vediet, ako na to, ako ste sa vy zoznamili s partnerom a ako ste tomu napomohli, nech sa inspirujem :)
k tomu vzhladu a vlastnostiam : nesudte cloveka a nenadavajte do krav ked ho poznate podla 2 riadkov na fore, chcela som len opisat problem.. ja sama som kdysi chodila k psychologicke koli nizkemu sebavedomiu a nebolo to nic prijemne..preto som sa naucila ohodnotit svoje kvality ALE AJ KVALITY INYCH LUDI. k mojmu problemu - ano balili ma aj to vyzeralo fajn, len co ked som ich na druhy den videla na ulici spitych na mol, alebo s inou babou...ale ked sa mi niekto paci je uz zadany, ale ved predsa musi existovat niekto kto nepije a je nezadany..ale kde? :/

ATIDE/ESMERA

Tak to znamená podla Teba, že nejaká žena s kilami navyše a akné sa nikdy nemôže zaľúbiť, vydať a mať deti???Ak by to tak bolo, ľudstvo by už určite dávno bolo vymrelo

jajaja295.

ako sorry, ale vo vztahu musi byt aj chemia..neprinutim sa mat niekoho rada, len preto, ze on bude do mna zalubeny a da mi co mi uvidi na ociach...proste musia tam byt sympatie a 3ntt, by si sa divila, kolko nie atraktivnych chlapov ma dost vysoke sebavedomie

Maťo338

Priznám sa že v tomto som povrchný, myslím si že na vzhľade dosť výrazne záleží. Teda pokiaľ sa bavíme o mužoch. Ženy ake maju nároky na mužov tak to už môžem len tipovať a hádať.