čo chlalanom na mne vadí?

Príspevok v téme: čo chlalanom na mne vadí?
andy32

Ahojte :) mam 18 a este som nemala chalana..neviem kde je chyba, moji kamarati hovoria ze krajsie dievca ako ja este nevideli, som mila, vtipna, skratka viem sa bavit, a nie som ani hlupa..normalna baba..a naroky nemam vysoke, chcem iba aby bol fajn a mala sa s nim o com porozpravat..ale nedari sa mi :(

Maťo338

budem reagovať na to čo napísal/a 3nttt

"neviem preco si niektori ludia myslia ze to ze dobre vyzeraju je zaruka nejakeho vztahu"

Podľa mňa praveže je, veď každý má neaké tie nároky na partnera a vo väčšine prípdov sa týkaju minimálne s polovice o vzhľade ..

ShaulaThalit

No tak, kamaráti ti možno klamú... to že si pekná, milá, vtipná a nie si ani sprostá je fajn, ale to je len čisto priemerný status. Keď už ideme hovoriť o tom, prečo nikoho nemáš.
Ja by som to na tvojom mieste brala pozitívne, pretože s chlapcom - tvojim rovesníkom by to bol vzťah nie veľmi dlhodobý...

3nttt

no kamarati su uz taki.keby mali aj iny nazor tak je na nich super ze su taktni.
toto je ako ked niekto pride na casting do superstar a odide zduty jak papuca,sak lebo mama povedala ze pekne spievam...
a okrem toho ak by aj bola pravda to co pises (co urcite neni,lebo nikto nieje dokonaly a podla tvojho popisu ty si), tak neviem preco si niektori ludia myslia ze to ze dobre vyzeraju je zaruka nejakeho vztahu. a ano reagujem len na ten vzhlad lebo takmer vsetky temy tuto zalozene zacinaju rovnako...najprv vzhlad a potom ostatne.asi tam bude problem.

ATIDE/ESMERA

Podľa mňa vôbec nie si namyslená, zdravé sebavedomie v tvojom veku neškodí, ja som sa, rpáve, vždy podceňovala,a možno aj rpe tie komplexy nikoho nemám:D len si ver tak ako doteraz, ale nebuď príliš prieberčivá :D

xdanielax

len preto, ze niekto vie vymenovat svoje dobre vlastnosti, este nemusi byt namysleny!
Je dobre poznat svoje kvality, rovnako ako je dobre (a nutne) poznat aj svoje slabe stranky.

Nerozumiem, preco ma este tolko ludi vzite, ze je na mieste menovat, co je na kom zle, ale ked uz niekto povie, co sa mu na sebe paci, tak je hned namysleny.
Sa spamatajte!

Dievca len chcelo popisat, kde je problemm.

A co sa tyka otazky, suhlasim, ze zmenou prostredia, sa vsetko vyriesi. 18 rokov je stale velmi malo, a niet sa kam ponahlat. Nic neboj. A hlavne to neries a nesil.

Maťo338

Je možné že sa ťa nezadaný chalani jednoducho boja osloviť, a tý ktorý by sa nebáli su zas zadaný.

Nič sa neboj, máš 18 rokov, tipujem že sa chystáš na vysokú školu, do práce a podobne. Čiže zrejme aj onedlho zmeníš prostredie a uvidíš potomn že ak to nebudeš síliť tak sa nájde ten tvoj milý.

Ináč, ako to vlastne je ? Už sa neaký chalan pokúšal ťa "zbaliť" alebo zatiaľ nič také ani nevnímaš ?

opica

ja vidim chybu v tom, ze mam pocit, ze si strasne namyslena...

len si precitaj, co si napisala, krajsej odo mna nevideli, som mila, vtipna...a hlavne SKROMNA...

mozno, kamarati nie su uprimni, mozno nie si ani pekna, ani mila, ani vtipna...

myslim si totiz, ze keby si bola taka ozaj, ako si sa opisala, chalani by o teba mali zaujem...

a mozno naozaj si...

tak ci tak, mas 18...to pride...casu mas dost