čo chlalanom na mne vadí?

Príspevok v téme: čo chlalanom na mne vadí?
andy32

Ahojte :) mam 18 a este som nemala chalana..neviem kde je chyba, moji kamarati hovoria ze krajsie dievca ako ja este nevideli, som mila, vtipna, skratka viem sa bavit, a nie som ani hlupa..normalna baba..a naroky nemam vysoke, chcem iba aby bol fajn a mala sa s nim o com porozpravat..ale nedari sa mi :(

m,mlk

a kto tu na fore ma vediet, co im na tebe vadi? To nech ti povedia ti chalani. Clovek sam nie je objektivny a nevie sa objektivne ohodnotit. To, ze ty si myslis, ze si fajn, neznamena, ze si to mysli aj okolie.

wreck

andy32, mozno si az prilis dokonala. :) stane sa, ze zena je tak krasna, ze chlap pri pohlade na nu straca rec. a to myslim vazne. mozno si vacsina chalanov pri pohlade na teba mysli, ze u teba nema sancu.

ale nic sa neboj, laska pride ani nebudes vediet ako. jedneho dna ta tak ovali po hlave, ze budes len neveriaco pozerat co pekne sa ti to stalo. :)

ATIDE/ESMERA

No a čo, moja segra má 28 rokov a ešte nikdy nemala nijakého chalana" a ja som mala len jeden vzťah, aj to taký krátky a platonický. Netreba z toho v tvojom veku robiť drámu :D to príde