Problem s chalanom

Príspevok v téme: Problem s chalanom
Miley13

Ahojte hmm mam taky problem s mojim chalanom, pisem sem lebo kamosky su jebnute a si len srandu z toho robia, a maloktora mala vobec chalana. Ja mam 13 r. a on ma teraz cerstvych 18. Chodime uz od Vianoc spolu a vzdy ked sa objimame alebo bozkavame tak velmi citim jeho penis priam ma tlaci a mne je to hrozne blbe :-((( On uz asi bude chcet coskoro mat sex ale ja este nechcem vobec a neviem co mu mam povedat... minule som sa ho tak nenapadne opytala na to no a on ze ho velmi vzrusujem a ked som mu povedala ze este sa necitim pripravena tak on ze nevadi ze su aj ine sposoby... nepovedala som mu na to nic ale doma som potom plakala lebo asi tym myslel ze by som mu ho vyfajcila alebo co a ja nechcem ani to :-((( Ale chalan v jeho veku to uz asi velmi potrebuje ze? Ked niekedy sa o tom nasi drbnuti spoluziaci uz bavia a to su oproti nemu este mali debili. Co mam robit? Ja ho nechcem stratit :-((( Je to normalne ze sa baba proste strasne boji toho prvy krat mam sa len prekonat? Ale ked si na to pomyslim je mi az zle, niesom daka frigidna? :-(((

paganstorm

moja ak chce v 13tich od teba čo i len oral alebo vyhoniť, vidim to na vazenie :-D nie nie si frigidna, on mi skor pride nejaky pedofilny

no a čo

V prvom rade fyzická vyspelosť ešte neznamená nič!! hlavne nie fakt, či už si na takéto veci pripravená .. v sexe je dôležitá psychická vyspelosť...
takže ked si si nie istá, tak nič nerob! neponáhlaj sa .. a aj tak si ešte pod zákonom, frajera by ti zavreli!

Miley13

Neni pedofil urcite! Ja mam praveze na svoj vek uz vyvinutu postavu, zvyknu mi to ludia hovorit. No mne je to velmi prijemne ked sa bozkavame, objimame, najradsej by som cely zivot bola s nim v objati, je to krasne. Ale dole akoze medzi nohami necitim nic :-((( To je zle? Lebo aj frajer ma niekedy pri maznani tam chyta ale len cez gate este som nebola naha pred nim a pyta sa ci je mi to prijemne, ale necitim nic vynimocne :-((( Mama bola zo zaciatku dost nahnevana na mna, zakazala mi chodit von aj mobil mi zobrala, ale ja som stale plakala lebo ja ho lubim... Tak uz sa s tym zmierila. Nehovorila som jej o tomto, bojim sa ze by ju chytila zurivost a by sla za frajerom a vynadala mu, alebo by poslala oca za nim, to by som neprezila taky trapas by sa mi vsetci smiali potom v skole :-(((

no a čo

bože, je mi smutno, ked už 13ročné baby takto uvažujú a sa správajú ... všetko sa točí len a len o sexe ..

ale je dobré, že do toho nechceš rýchlo skočiť... netreba sa s tým ponáhlať .. je normálne, že je vzrušený a cítiš jeho penis . a ty nič necítiš u seba dole, nie si vzrušená, ked sa bozkávate? hm, možno ani nevieš, čo to je ....

jednoznačne sa do ničoho neponáhlaj.. skús sa porozprávať s mamou o tom, tu ti len velmi tažko niečo poradíme .. a mama nemá nič proti vášmu vzťahu???
ja by som isto nedovolila 13ročnej dcére chodiť s niekým ...