Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Facewho

tejka

Ja žiadne aplikácie nepoužívam, všetky ignorujem.....
A moje meno je také.....ešte z čias, ked som mala starý facebook....z dvoma menami
Teraz mám jedno meno, no to moje pôvodné...tam visí
A nepáči sa mi to:(

VTomi

tejka: tak ja neviem s istotou povedať, či to bude nejakou aplikáciou z FB. Ani neviem presne, čo to je facewho, graficky sa to troška sa to podobá na FB. Na tej stránke som sa poriadne ani nerozpozeral, neviem ako to funguje, len som tam videl niektorých mojich známych z FB, s presne takým označením ako sa nazývajú aj na FB. Tak preto si myslým, že je to nejak predsalen prepojené s FB. Či to robí nejaká aplikácia alebo stránka, ktorá sa týmto užívateľom "páči" na FB, neviem to presne. Ináč, facewho sa mi nezdá za serióznu stránku.

J111

Ja som sa dostal nejakym zazrakom na myslim Badoo, same zeny, nemam nic proti nim, ale proti tomu, ako som sa tam dostal, velmi podivne.
A stale: oslovte zeny z ... ako prvy, oslovte, oslovte - akurat, ze ja nemam na to naladu.

VTomi

tiež som si všimol, že aj niektorí moji známi sa tam tiež nachádzajú, ale sa tam vôbec nezaregistrovali a ani o tom nevedia. Mám pocit a zrejme to bude tak, že je to prepojené s Facebookom, možno cez nejakú aplikáciu.