chlap,ktorý to nemá rád a hnusí sa mu to ?

Príspevok v téme: chlap,ktorý to nemá rád a hnusí sa mu to ?
natusa42

dobrý den,
ľudia,čo by ste povedali na to,kebyže -predstavte si situáciu ...
chlapec má dievča,majú pekný vzťah ,avšak spolu ešte nespali ,ale on jej to stále navrhuje,aby už spolu niečo mali ...ona odmieta,z viacerých dôvodov ( to nerozoberajte),a ked prišla reč na orálny sex -čo sa týka nej ..že by jej ho on urobil,tak on povedal,že jemu sa to hnusí neskutočne ,nielen cez menzes ,ale aj normálne,že on je za "normálne techniky "medzi dvoma ľudmi ...a že toto sa mu extra normálne nezdá ..a pritom nie je veriaci až tak ..a nemá mať aké zábrany...čo by ste na to povedali ?je to normálne ?alebo ?

dakujem Vám za odpovede

Maoam

natusa, zavisi od toho, CO ma, moze mat bakterialnu alebo kvasinkovu koznu infekciu, tym padom by ti to mohol preniest na genitalie

ale samozrejmem su kozne ochorenie, ktore NIE su prenosne, to je pravda

bol s tym u lekara, vie sa, co vlastne presne ma?

natusa42

Maoam preboha ..to suvisi s tym ?? ...ved ked ma ekzem okolo pier on ,tak by mi to mohol zaniest tam ??? ved ekzem je predsa neprenosny,nie ?

ano.

preco rozoberas nieco co on nechce, a nechces rozoberat nieco co ty nechces? Proste obaja nechcete :D a vec je vyriesena :D

smajliQa

sa boji ze to nespravi dobre,,,,
preto to nechce...
a hovori, ze by chcel normalny sex, a hovori to len preto, lebo vie, ze ty ho este nechces,,,

takto to len oddaluje..,,

Maoam

este som ti chcela napisat, ze ak je panic a v zivote to nerobil, tak ako moze vediet, ci sa mu to hnusi alebo nie??

Maoam

natusa, vy ste ZASA SPOLU??? nieeeeeeeeeeee
aaaaaaaaaaaaaaaa :D

natusa, ale on mal problem s ekzemom, nie? ja by som si to nedala robit za takych okolnosti ani za svet, to len by the way, davaj si pozor, nieze daco chytis z ust

natusa42

hm ..ludia,idem pekne postupne ..odpovedat na vase otazky ..

no,ono ..nemal este nikdy sex,je panic,cize nemoze mat "zlu skusenost " ..Fero M.

wreck no je veriaci,ale nie zaryto ..cize chce mat normalne sex pred svadbou ..a vobec mu to nerobi problem..

ved v pohode,ako ja nevravím..ked nechce,nemusi,nikto ho nenuti..chapem,ze niekto to mat rad nemusi ani nic..dobre beriem,ale ..trosku to vzdy cloveka zarazi,ked s tym nerata ..

myslienka ...ja som mu nikdy oralny sex nerobila,kedze on nepovazuje oralny sex za normalnu praktiku ...a nechcel ho nikdy odo mna..

david,ale ved to mi je smaozrejme,ja preto ani nikdy od neho som nechcela nic take,to len proste rec prisla na to...nic ine...ja ho nenutim..len mi bol zvlastny jeho vyrok...ked vsetci ostatni muzi sa idu za tym "zblazniet ",co vidim okolo seba..nic viac,nic menej :)