chlap,ktorý to nemá rád a hnusí sa mu to ?

Príspevok v téme: chlap,ktorý to nemá rád a hnusí sa mu to ?
natusa42

dobrý den,
ľudia,čo by ste povedali na to,kebyže -predstavte si situáciu ...
chlapec má dievča,majú pekný vzťah ,avšak spolu ešte nespali ,ale on jej to stále navrhuje,aby už spolu niečo mali ...ona odmieta,z viacerých dôvodov ( to nerozoberajte),a ked prišla reč na orálny sex -čo sa týka nej ..že by jej ho on urobil,tak on povedal,že jemu sa to hnusí neskutočne ,nielen cez menzes ,ale aj normálne,že on je za "normálne techniky "medzi dvoma ľudmi ...a že toto sa mu extra normálne nezdá ..a pritom nie je veriaci až tak ..a nemá mať aké zábrany...čo by ste na to povedali ?je to normálne ?alebo ?

dakujem Vám za odpovede

Lulu2011

zena sa asi musi citit neprijemne pri takom chlapovi, ked sa mu hnusi, ale zase na druhej strane, neda sa niekomu nakazat nieco, aby sa mu pacilo, takze bud sa zmierit, alebo hladat ineho, ktoremu sa to hnusit nebude, clovek si vzdy moze vybrat, treba zvazit celkovo ako je na tom vztah, aj to odmietanie sexu pokial sa jedna o dospelu osobu je trosku cudne, ak sa to týka napr. krestanstva, tak su to zbytocne mury, kde je laska nie je co riesit proti (aj ked sa k tomu netrebalo vyjadrovat, nedalo mi to, ked uz ide aj o otazku oralneho sexu, tak si myslim, ze je to uz jedno)

david23

tiež si myslím, že to nie je čudné, každý má robiť to, čo mu je príjemné. vo vzťahu ide o toleranciu a rešpektovanie prianí toho druhého.

wreck

co to znamena ze nie je veriaci az tak. tak je alebo nie je? :)

inak ano, je to neobvykle, ale normalne. rovnako ako niektore zeny nekuria, niektori chlapi nelizu. kazdy to ma v sebe nejako naprogramovane a hodnotit, ci to alebo ono je alebo nie je normalne, nie je velmi na mieste. normalne je to, na com sa obaja dohodnu + predpoklad ze to nesmie ublizovat tretej strane. nebudeme sa hrat, ze prave MY sme ti, ktori urcuju co ma pre ostatnych byt normalne alebo nie, dobre? :)

ak je to taky neprekonatelny problem, chlapcisko si bude musiet asi najst devu, ktora sa nechce nechat lizat, a ktora sa rada obmedzi len na tie, ako on hovori, normalne techniky.

Fero M.

Nie je to čudné a isto nie je prvý. Môže mať aj nejakú zlú skúsenosť z nejakej slečny, ktorej hygiena hovorila asi toľko ako cigánom zo SPiša ..