Moj frajer je troska humusak:(

jajaja295.

pre chlapov by malo byt tiez samozrejmost utret sa po wecku, aby nemali zlte boxerky a to o umyvani ruk ani nehovorim...z toho ma ide slaktrafit a tiez baby..ved to co je za humus, ked niekde v bare alebo v nakupnom centre vsetci chytaju aj klucky a ak potom jedia takymi rukami...brekeke :D

Fero M.

Sprchujem sa kazdy den, menim pradlo, utieram sa po wc, umyjem sa aj po wc v priebehu dna, a bez toho aby som bol umyty dole, tak priatelke ani nespomeniem oral...

Ale tak ako medzi muzmi aj medzi slecnami sa najdu... :-D

smajliQa

sumec

ale toto nerobia len chlapi.. to aj zeny..
kolko zien vide z wecka, a nezastavia sa ani pri umyvadle,, by si sa divil...

smajliQa

mato

konecne niekto... sak to je uplny humus, nie len ze si neumyvaju ruky po vecku, ako tu uz bolo spomenute, ale ani vtaka si nevedia poriadne utriet,... boze... sa mi zaludok zdviha.

2bodka

Maťo338,

nie je to ziadne cudactvo...

Kazdy cistotny chlap by si ho mal este utriet, ale ked sa doposial 50% chapov nenaucilo umyt si ruky po WC, tazko vysvetlis toto :)))

(Ocakavam samozrejme utok tych 50% ktorych som spomenula) :D

Maťo338

bibiana1,

Ak by som bol ja na mieste tvojho priateľa, tak by som bol určite radšej ak by si my na rovinu povedala kde je problém, žiadne jemne narážky proste hneď k veci úprimne a seriózne.

Ináč, vníma sa to ako čudáctvo ak si chalan po vykonaní malej potreby ešte toaletným papierom utrie žaluď ? Ja to tak robím tak neviem teraz ..