Neodbytný

Príspevok v téme: Neodbytný
Naďa

Ahoj, chcela by som poradiť, čo mám robiť, keď mám necelý rok priateľa, s ktorým nechcem byť minimálne 6 mesiacov, no on si to nedá nijako vysvetliť... nepomáhajú dobré slová, zlé, ignorovanie, nič.... stále niečo sľubuje a ja sa k nemu vrátim len preto, aby som už mala od neho pokoj na ten určitý čas... viem, asi som hlúpa, ale tá situácia sa musí zažiť
niekedy sa správa ako keby nebol pri zmysloch a vtedy sa ho aj bojím

natusa42

som rada,že ty aspon riesis svoj "problem " ,aspon ktosi sa odhodlal,ale ja sa nedokazem odhodlat :( som uplny slaboch,je mi zo seba samej zle,ked sa to tak vezme.ja sa nedokazem odhodlat ukoncit to raz a navzdy,
nepodavaj trestne oznamenie,prepana,ved co myslis,co by policia zmohla ?ani len by muz nic nedali-ziadnu pokutu,mozno napomenutie,je to zbytocne,ved sme na SR ..pochop...a este kdesi by si ta pockal,a potom neviem,co by bolo ....
takže si sa s nim znova rozisla,ci ?mam tomu tak chapat ?
hm,takže sa ti opat vyhraza a takl..chápem...hm...obdivujem ta,ze si to povedala vsetkym,jeho otec to sa nim uz vyriesi istotne ...podla mna..ani nie tak tvoji rodicia,ale jeho otec...ak teda ma nanho vplyv...ak nie,tak to nevyriesi
ja to nechcem rodicom povedat.

Nada

Byť na tvojom mieste, tak všetko poviem rodičom a hlavne otcovi =) Môj otec je úplný flegmatik, keď mu to dnes mama povedala, absolútne sa nad tým nepozastavil, až som sa ja pozerala, že koho to mám za rodiča =(
Mama bola včera za jeho rodičmi, všetko im povedala, jeho otec vravel, že vraj niečo tušil, že sa už asi polrok niečo deje, že si to s ním vyrieši.. No ešte v ten večer mi volal od kamarátky, tak som ho hneď zrušila.
Dnes mi už vypisoval, že prečo som to spravila, chce ma vidieť na 10 minút (samozrejme by to bolo omnoho viac), že nechápe prečo nechcem sa s ním porozprávať, mama s ním takisto volala vymyslel si na mňa úplné hlúposti (samozrejme, že mu neuverila).. v páru správach bol pokojný, ospravedlňoval sa mi, že chce ostať aspoň kamarátom, no potom o5 začal písať, že si ma počká, veď nebudem donekonečna doma...
všetko, čo mi dnes napísal, som zdokumentovala, tak neviem, či mám ísť podať zajtra trestné oznámenie alebo čo.. =( Asi to bude jediná možnosť.

Nada

Byť na tvojom mieste, tak všetko poviem rodičom a hlavne otcovi =) Môj otec je úplný flegmatik, keď mu to dnes mama povedala, absolútne sa nad tým nepozastavil, až som sa ja pozerala, že koho to mám za rodiča =(
Mama bola včera za jeho rodičmi, všetko im povedala, jeho otec vravel, že vraj niečo tušil, že sa už asi polrok niečo deje, že si to s ním vyrieši.. No ešte v ten večer mi volal od kamarátky, tak som ho hneď zrušila.
Dnes mi už vypisoval, že prečo som to spravila, chce ma vidieť na 10 minút (samozrejme by to bolo omnoho viac), že nechápe prečo nechcem sa s ním porozprávať, mama s ním takisto volala vymyslel si na mňa úplné hlúposti (samozrejme, že mu neuverila).. v páru správach bol pokojný, ospravedlňoval sa mi, že chce ostať aspoň kamarátom, no potom o5 začal písať, že si ma počká, veď nebudem donekonečna doma...
všetko, čo mi dnes napísal, som zdokumentovala, tak neviem, či mám ísť podať zajtra trestné oznámenie alebo čo.. =( Asi to bude jediná možnosť.

natusa42

Nadi,aj ja chcem,sice viem,ze to bude " zbytocne",ale chcem to urobit uz takym sposobom,ze to bude "fatalne " natrvalo,navzdy..a bodka,a nebudem sa s nim paprat viac,naqjlepsie by bolo,kebyze si niekoho najdem,ale jaksi ,to nie je mozne,i ked mozno aj csoi by sa crtalo teraz momentalne,ale ja akosi sa strasne bojím,ze zle zase spravim,ze niekto znova ma uplne polozi na dno,co ak je " taky isty ako tento " ?stale mi to vrta v hlave,bojim sa uz ,som sa stiahla totalne,a ani nechcem teraz,chcem najprv doriesit jedno a potom riesit druhe,nechcem vztah,vobec...
och ..nasi nic nevedia,ale ja im to nesmiem povedat,lebo by oco siel a vyfliaskal ho ,a to naozaj nie,o taky skandal nestojím,to ozaj nie...
ale mam ho uz dost (!!) uz ho nemozem vystat,neviem dokedy toto vsetko vydrzím,tu pretvarku a tak ..neviem..uz ho beriem iba ako kamosa,nic viac..len som hrozne nanho naviazana a neviem si zase predstavit zivot bez neho,chyba mi ,ked nie som s nim,ale je jasne,ze bez neho mam pokoj aspon,no aj tak si myslim,ze rozchod bude zbytocny,on ho nikdy nepochopí,on je tvrdohlavec strasny...jedine,kebyte si aj on najde inu zenu ,jedine vtedy,by to pomohlo,ale on si nenajde,on chce mna,aj cez to vsetko :(
uz sa idem obesiť ..z tohto vsetkeho

Nada

Ešte sa len chystám mu dať koniec. Neviem, či to pomôže, ale teraz sa cítim lepšie, keď to mama už vie. Dúfam, že sa to nejako vyrieši alebo hoci mi len bude vyvolávať, no nebudem ho musieť stretávať osobne, stále by to bolo lepšie. Nechcem ale sa tešiť zbytočne dopredu, aby to radosť nepokazila =/

natusa42

a to si sa už s ním rozišla,či ? ako to prijal?či sa len chystáš ?alebo ako ste na tom teraz ?
ja som dnes zase musela byť s ním ....och..:( úplne mimo som zo všetkého ...

Nada

Tak vie o tom len mama, otec nie ani brat nie. Mama ide s bratom (nebýva už s nami) k svojim rodičom na týždeň zajtra, čiže keby to riešila už teraz, tak by mi vyklopkával na dvere a ani by som sa nevyliečila, čiže by to bolo absolútne zbytočné. Povedala, že keď sa vráti, asi zájde za jeho mamou a povie čo je vo veci, nech s tým niečo robí, inak ho nahlási na políciu alebo mu zavolá a povie mu to isté čo jeho mame. Mám pocit, že účinnejšie to bude povedať jeho rodičom asi, keďže by aspoň neboli prekvapení s tou políciou =). Len neviem ako zvládnem teraz to jeho vyvolávanie celý týždeň čo budem doma =/

natusa42

Nada prepána :( aj ja som tam skončila kvôli nemu,kboli mojmu priatelovi ...:(chodis este nba strednu,asi tiez maturujes,ci ?ako ja ?
drz sa...
dufam,ze sa to ukludnilo nejako:( ..ja tiez nie som slavne na tom...
a o co ste sa hadali ,prepana ?
:(
nehadaj sa s ním...len si nicis zdravie ..
len kvoli nemu mas psychicke problémy ?co rodina na to ?ako to chcu riesit ?idu sa s nim poroporavat ,ci co ?
a inak psychologicka mi nepomohla absolutne :(ona este jeho obhajovala " dufam,ze ti staci " ..pevne verim,ze budes mat stastie lepsie ako ja