Pravý BB cream! Skúšal ho niekto?

MARIANITA

neviem ci ti to pomoze, ale skus sa rozhodnut podla historie bb kremu

www.rossmann.sk

ja by som skor vsadila na garnier myslim si ze vsadla by som na znacku...

PoPotvorka

Lulita ..... je naozaj super ,pekne sa prisposobí odtienu pleti ja osobne nemam problem a to som sneda ...... zatial u mne najlepsi :)

Lulita

Lola - ja mam Missha BB krem aj ten Skin 79 ako som uz pisala, moja skusenost je taka, ze Missha odtien 23 sedi dobre na pleti nie je taky biely az, je taky mastnejsi odporucam na suchsiu plet, alebo normalnu, je taky light, pekne sa prisposobi pleti, Skin je trochu hutnejsi a plet pekne vyhladi a zjednoti, treba pod neho trosku obycajneho kremu, aby sa lepsie rozotieral, mne sa zda lepsi Skin...keby bol trosku tmavsi, kazdemu sadne nieco ine, Missha je vraj najpredavanejsi

Lola778

Ja rozmýšľam nad kúpou BB krému od Missha alebo Skin79....neviem sa rozhodnúť aký lebo moja pleť je na čele a nose mastná a na zvyšku tváre normálna až suchá,občas nejaké to akné...ak by mi niekto vedel poradiť bola by som rada:))

Lulita

ja mam doma teraz original korejske plus jednu vzorku a jeden je naozaj dost dobrý
Skin79 Super Plus Triple Functions BB Vital Cream, nevyhoda vsak je, ze maju z neho len 1 odtien a je dost svetly