Tehotenstvo a sono ?

lionesssssss

ak si bola chránená tak čo tu strašíš?

kks, a ako z čoho by si chcela byť tehotná ak si bola chránená

CIICIII

ide oto ze ja som mala sex pocas menstruacií ale chranena som bola ale aj tak preto mam obavy. a potom mi doktorka dala antibiotika .. a teraz mi uz druhy den meskaju :/

lionesssssss

bavili sme sa o sone pred menštruáciou. ak už mešká menzes, tak to pochopiteľne vidno bude.

záver z tohto celého je: na sone to nemohla v tom čase ešte vidieť, ak ti teraz menšká menzes.

ak si mala sex pred mesiacom, musí to znamenať to, že si už po tom sexe jeden menzes mala, tak nerozumiem čo riešiš

CIICIII

co ? nechapem tak kedy to potom vlastne na sone vidiet ? nikdy ? ked pises ze ani tyzden ani dva ani tri .? nechapem
.. ja som bola presne u doktorky 23:2. to mi robila sono .. a povedala mi ze na 100% nesom tehotna.. a teraz mi meskaju kramy prvy krat..

lionesssssss

čiže už si po tom inkriminovanom sexe mala raz menzes? tak čo riešiš prosím ťa?

nie, ani dva týždne, ani tri týždne ani neviem koľko týždňom pred menzesom by to nebolo vidieť. pochopiteľne, že, keďže ani týždeň pred tým nie

bolesti pŕs a brucha môžu byť aj príznaky tehotenstva

CIICIII

lenze to je uz mesiac po sexe to by bolo vidno a ja som nebola presne pred tyzdnom ale pomaly pred dvoma tyzdnami tam ci ?

lionesssssss

CIICII, týždeň pred očakávaným menzesom to i tak gyneologička nemohla vidieť na sone, takže kľudne môžeš byť, najmä ak máš dôvod na obavu, tak nevidím dôvod prečo by to tak nemohlo byť