Žalúdok potrebuje na ráno niečo teple

RNG

Produkty cez noc spalene...
Musim sa viac alkalizovat, lebo mam klave prsty(nahromadenie kyseliny mocovej a z toho rozne zapalove procesy, co starsi poznaju ako "lamka" a lekari tomu davaju desiatky roznych mien, podla miesta priznakov majma s priponou -itis.

RNG

P{rodukty cez noz spalene a stravene treba premyt z tela, Japonci maju ten dobry zvyk zacat rano s poharom teplej vody na premytie zaludka, splachnutie zvyskov v nom do criev a rozriedenie ranajsieho tmaveho prihusteho mocu ako prevencia proti ladvinovym kamenom.

lost

no ja jem studenu salamu atd rano :)

teda ak nevstanem rovno na obed, potom je teply, ak nejem napr studenu salamu..

ale zaujimava teoria.. ja som zas pocul, ze kazdy den treba jest polievku.. ale to mi hovorili rodicia ked som bol maly, tak neviem ako relevantne to je a ako hodnoverne to je.

vdaka straseniu sa zas siri vela nepravd..

Jefitto

Ale podľa mňa je to blbosť... že sa prechladia čreva... tak iba v takom žaludku ostava to jedlo/pitie minimálne tú hodinu... za tú dobu aj keby som zožral ľad -120°C, tak sa ohreje na 36,6°C

marijam

Vždy ráno si dám pohár teplej vody...Podľa mňa je lepšie začať deň niečim teplým..nech sa organizmus naštartuje ;-)
I keď lepšie by bol čaj..ale tak no :-) Myslím, že niečo na tom bude..

Magy

aj mne babka hovorievala, ze "rano treba do piecky zakurit".

nemusi to byt horuce, ale nieco teplejsie. trosku zohriat vnutornosti, energie, nech sa rozbehnu do nadchadzajuceho dna...

vsak studeny motor tiez nie je dobre hned vytacat a je dobre ho nechat chvilu bezat nech sa zohreje.