Tazkosti pri milovani

Príspevok v téme: Tazkosti pri milovani
NyanCat

No nazdar :D
S priatelom sme zacali zit sexualne len nedavno, mali sme styk zatial len 6x (aj to jeden z nich nepodareny, kedze sa vo mne ako keby nieco vzpriecilo a bolelo viac ako poprve). Som jeho druha sex. partnerka, on je mojim prvym. Problem je, ze pri sexe sa citim skor neprijemne, ziadna slast, hoci ho citim, ako mi tam robi prievan. Zakazdym je trochu problematicke do mna jeho penis dostat, ale na nejaky ten pokus sa podari, aj to jedine v misionarovi. Skusali sme aj zozadu a konika, jednoducho sa do mna nevojde, ako keby som tam mala vratka :D Tragediu si z toho nerobim, je jasne, ze to nebude ruzove, kedze som zaciatocnicka v tomto, stale si robim srandicky pocas styku, aby som sa viac uvolnila a partner sa tak rychlo neurobil a lepsie ma poroztahoval :D Mam jeho penis rada na sebe aj v sebe napriek neprijemnym (fyziologickym!) problemom, no obraciam sa na vas, sexom oslahanych, co robit, ako to zlepsit ? Ci cas robi majstra ?
Priatel ma okolo 13/4, takze sa nebojim, ze by mi nim nejako ublizoval :D

zzuzka

AHojte, pri tejto teme som sa tak trochu nasla, aj ked asi je to trochu iny problem. Ked mame s priatelom sex malo kedy ma to neboli. Problem je v tom, ze ked sa do mna dostane narazi na nejake miesto, ktore neskutocne zaboli a musi ho dat von. Vzdy skusame rozne polohy a niekedy je to fajn...ale ako nahle sa trochu rozbehneme a nahodou zmeni "smer" opat to boli. Je to taka pichava bole len na to jedno miesto. Uz som z toho zufala, lebo nemame moc prilezitosti na sex a ak sa nahodou vyskytne tak sme z toho obaja nestastny...nemate nahodou niekto podobny problem? A je mi to divne pretoze pred tym sa mi to s inym partnerom nestalo (aj ked mal vacsi penis)

NyanCat

Nuz, ak tak vravis, potom sa budem musiet naucit tomu superuvolneniu...
Len ked mna to az velmi tlaci na mocenie, ach :D Takze asi najblizsie poviem svojmu, ze poexperimentujeme, ale ked si cvrknem, nech milostivo odpusti :D

alenka_maxova

NyanCat, pocity ako keby sa ti chcelo cikat su zvycajne z toho, ze ti tlaci na bod G. A ani mne to sprvu nebolo prijemne, ale ked sa dobre uvolnis, uvidis, ze to bude prijemne. Teda aspon mne to pomohlo :) A to som si myslela, ze som pri tom maximalne uvolnena. Vzdy sa da viac ;)

NyanCat

No, takze, uz sme postupili :D
Vsetko je v pohode, az na jednu vec...urobim sa jedine v polohe, ked on je na mne a ja mam pokrcene nozky vo vzduchu. Vtedy mi je najprijemnejsie. Na konika a zozadu mam stale pocit cikania. Raz som ho musela zastavit a ist na WC to vytlacit, hoci velka zmena sa nekonala. Na Gecko mi urcite netlacil, toto nie je prijemne.
Co s tym ? :D

NyanCat

No to ma podrz, ze 13 rokov :D:D:D
Znovu sa potvrdilo, ze Slovaci maju problemy s porozumenim citaneho textu ;)
Robim a roztahujem sa teraz sama, dalsie milovania su naplanovane cez sviatky, tak budeme mudrejsi ;)

dedy

NyanCat "priatel poznamenal po tom, ako mi rukou zasiel do gatiek, ze naco sme kupovali ten lubrikant, ked som ako slimak :D"
tak nech ti v tých gaťkách rukou zostane dlhšie a nech ťa trochu viac porozťahuje :)