kamoska

Príspevok v téme: kamoska
NiKa21

neviem preco ale vadi mi priatelova kamaratka,neni to jej spravanim (spravanie ma mile a ja by som si snou skvele rozumela) ale tym ze snou spal.I ked povedal ze to nic nebolo ze to pre neho nic neznamenalo a ze ma teraz priatela aj ona tak nemam dovod ziarlit.Ale vadilo mi ked mu napisala lubis ma ? a on jej odpovedal ze samozrejme (mne totiz vravy ze ju ma rad jak sestru) ale nestalo sa to raz co mu pisala lubim ta atd.alebo sa stretavaju,a mala ist dokonca za mna aj na jeho stuzkovu kebyze nejdem ja. co ma dost zarazilo.A druha vec moj frajer je dost ziarlivy a ku mne nepripusti ziadneho chalana nemozem ziadnemu chalanovy pisat steklive spravy,ale ked som sla do jeho sprav jej tam ponukal ANAL a ja len ovarena kukam ze v pohode....aky mate na to nazor ?

Radicall

Vy "ženy" zo seba nerobíte handry ... Vy nimi proste ste a to je dobrý rozdiel :) Skôr nepochopím ľudí čo si nevedia dať život dokopy sami a rozoberajú tu takéto sračky ... Ste trápne

mimula

len sa s tebou zahrava, skutocne ta nemiluje to je vsetko

-kebyze ano, sprava sa cestne
-je k tebe otvoreny a uprimny
-neriesi druhe holky
-zastane sa teba, lebo ty si pre neho dolezita
-veri ti, cize neobmedzuje ta az tak
-samozrejme urcite aj trosku ziarli lebo sa boji ze o teba pride,
no v tomto pripade je to len egoista- robi si istoty a druhe dvierka, a tymi nie je ta druha holka ale ty....
ak niekoho milujes, nie slova, ale ciny hovoria za vsetko...;))

2bodka

Otazka casu, kedy ju zase pretiahne, ako to uz davno neurobil pocas vasho vztahu.

Dievcata, prosim vas, zacite si vazit same seba, nerobte zo seba handry!!!

Posli ho do pecka, alebo zorganizuj trojku :)

Aisha5

No, a ja by som sa s nim rozisla takym sposobom, ze: "Vies, co daj mi pokoj a chod do riti, ved aj tak sa ti paci anal..."

Aisha5

On ta s nou podvadza a ty si naivna, ked mu veris. Hovori sa, ze podla seba sudim teba. Tak ak on k tebe nepripusta chalanov, lebo sa boji, ze by si ho podviedla, tak zrejme robi to iste. By som ho nakopala do vajec a potom do riti. Nech si ide s tou svojou primitivnou kurvickou robit srandu z niekoho ineho a nie z teba. Ze ako ona by bola nahrada za teba na stuzkovu, keby si neisla? Je v tom nejaka symbolika celho vaseho vztahu, nemyslis - ze ako ked nemoze mat prave sex s tebou, tak ho urobi s nou namiesto teba? Presne tak to je. Dievca, zobud sa, ukaz mu svoju hrdost a nechaj ho. Ten vztah ta o chvilu polozi do depresii, tak ho ukonci uz pred tym, zachovaj si svoje dusevne zdravie. Takychto hlupacikov, co sa citia ako kanci, lebo pichaju dve je urcite vela. No ty si chytre dievca a vyber si takeho, ktory si ta bude vazit... Apropo, vsetko sa v zivote vracia, takze neboj sa, aj tvojmu priatelovi aj tej jeho gumennej Anci sa to coskoro vrati samo 100 nasobne...