Pepsi-cola alebo Coca-cola na hnacku? Mate s tym skusenosti?

Príspevok v téme: Pepsi-cola alebo Coca-cola na hnacku? Mate s tym skusenosti?
mironor

Uz viackrat som sa stretol s tym, ze v zahranici lekar doporucil na hnacku Pepsi alebo Coca colu.
Prosim vas o odpovede na:
1. Pomohlo to niekomu z vas ?
2. Mate sajn, ze ako to funguje?
3. Je medzi tymi colami podstatny rozdiel ?

Dakujem za rozumne prispevky a vase skusenosti. Privitam aj ine rady, co s takou jednoduchou hnackou napr. po nezvyklom exotickom jedle. Vdaka.

Yorick

Coca-cola bola v jej pociatku vyrobena v Amerike ako liek na crevne a zaludocne problemy. Pretoze este k tomu aj celkom chutila, zkomercionalizovali to.
Ale ked su Tvoje problemy dlhodobe, alebo sa neustale opakujuce vo chvilach, ked si na hnacku nie prave dobre pripraveny, precitaj si stranku zdravebrucho.eu. Najdes tam vela zaujimavych konstatovani.

eva123

No na hnačku neviem, ale coca colu mám odskúšanú na upokojenie žalúdka, keď som išla v aute, trochu som si upila a bola som v pohode...by ma zaujímalo, čo to obsahuje keď to má takéto účinky...

viva1

Ano, nam to raz poradila detska lekarka - cuckat!! coca-colu ale original /ako pise tpch1 najlepsie sklenena flasa/ a k tomu slane cipsy. A dokonca som to citala aj v jednej knihe o troch lekarkach, ktore boli v Afrike a liecili tam takto dyzenteriu.