Sex po prvý krát?

Príspevok v téme: Sex po prvý krát?
neskuseny

Ahojte. Mám taký problém..s priateľkou by sme to chceli vyskúšať..len taký problémik máme, že ja som ešte panic a aj ona je panna..a obaja vieme, že to po prvýkrát bolí a môže aj krvácať..a ja mám taký problém, že nechcem jej ublížiť, cítim sa blbo..(veľmi sa milujeme veľmi a prvý sex by mal byť vyvrcholením našej lásky poprvýkrát je to najkrajšie, každý si to pamätá..) lenže ja sa cítim blbo, že by som jej mal spôsobovať bolesť...Prosím poraďte ako by to bolo najlepšie vhodná poloha, alebo niečo podobné...Za rady vopred ďakujem.

Kristian creed

Ahojte moja priatelka mala prvi pohlavni styk somnou bol som ten sktorym to robila poprvi krat aspon tak mi to tvrdi ze bol som jej prvi ...a ako pana bi mala krvacat aspoň. Ja si to mislim ale nic. ZNej vivislo vobec nekrvacala cim to bude ??? a donej to slo tasko as na tolko ze plakala a povedala mi ze zacitila velku boleste jak som vosiel trosku hlbsie ......nevikrvacala Nebola uz pana ???? A ma 16 rokou. Poradte mi niekto trapi mato. Neviem spat depta ma to mislim nato stale prosim nekto poradit

Kristian creed

Ahojte moja priatelka mala prvi pohlavni styk somnou bol som ten sktorym to robila poprvi krat aspon tak mi to tvrdi ze bol som jej prvi ...a ako pana bi mala krvacat aspoň. Ja si to mislim ale nic. ZNej vivislo vobec nekrvacala cim to bude ??? a donej to slo tasko as na tolko ze plakala a povedala mi ze zacitila velku boleste jak som vosiel trosku hlbsie ......nevikrvacala Nebola uz pana ???? A ma 16 rokou. Poradte mi niekto trapi mato. Neviem spat depta ma to mislim nato stale prosim nekto poradit

cista laska

Tinchy, najprv sa zamysli, či by si si ju teraz vzal za ženu, či je váš vzťah tak ďaleko. Že už žiadna iná žena okrem nej v tvojom živote nebude a ty jej chceš sľúbiť vernosť až do smrti jedného z vás.

Nie, nie si pripravený? Tak je tu jeden problém. Lebo sex či milovanie je práve o tomto. Pri milovaní totiž si dvaja svojím telom hovoria toto: si môj jediný a ja som iba tvoja, navždy. Si moja jediná a ja som iba tvoj, navždy. Ak ideš do postele s dievčaťom s tým, že teraz si moja jediná ale ktovie, či to bude platiť aj o rok či desať rokov, tak klameš svojím telom. Telom sľubuješ lásku a vernosť navždy (= to, čo sa sľubuje pri svadbe), ale v srdci si nechávaš zadné dvierka. Neodovzdávaš sa jej navždy, naopak, chceš si od nej brať, kým ste ešte spolu a kým sa dá. A to je rozdiel medzi nezrelou láskou a sebaláskou (hľadá, čo jej samotnej robí dobre a ten druhý je až na druhom mieste) a zrelou, sebaobetujúcou sa láskou pre milovanú osobu, ktorá kladie dobro druhého na prvé miesto.

Preto ak si čestný mladý muž, počkáš si na milovanie až na chvíľu, keď obaja skutočne budete schopní povedať a aj poviete pred svedkami - beriem si ťa za manžela, manželku a budem ťa milovať navždy. Nevieš, ako bolí dievča v srdci to, ak sa milovala z lásky s mužom a on ju potom opustil, aj keď jej sľuboval lásku až za hrob. A jej ostala len hanba a pocit stratenej dievčenskej cti. Takto čestný muž nekoná.

Don't worry

Vedel by mi niekto poradit chceme to spravit ibaze ja som panna a on uz nieje panic bojim sa toho ze kvoli tomu ze on uz nieje panic nebude brat ohlad nato ze ja som este panna a ho da do mna silou ze proste nie pomaly

klw

AK môžem poradiť, tak najlepšie je najprv do vagíny naliať čím viac lubrikačného gélu, potom to skúšať prstami, potom to začať skúšať od menších až po väčšie tampóny a až tak je najlepšie si skúsiť strčiť nejaké väčšie telesá.
Ja som to skúšala s umelým penisom tak, že som si ho navliekla kondómom Pepino, potom som ho poriadne omastila tým lubrikačným gélom a až tak som veľmi jemne začínala a pritom som ani pomaly nekrvácala, pretože blana už bola tými cvikmi roztiahnutá, takže sa ani nepretrhla, no a potom sme už začali s priateľom normálne, najprv len s kondómami, potom aj tak bez a dalo sa, takže určite takto a nie že hneď na 1. krát bez cvikov už nasilu strkať penis, lebo potom to len zbytočne krváca a je to aj nepríjemná bolesť, čo je úplne zbytočné!!