CHcem schudnut

Príspevok v téme: CHcem schudnut
seena

Ahojte,mam 22 r,pri vyske 162cm vazim 73kg. chcem schudnut hlavne v oblasti brucha a bokov,lebo som dost baculka a pritom mam este aj vacsie prsia..nevyzera to pekne..asi mesiac pijem denne asi 1l caju bez cukru + vodu...zatial zmena taka,ze sa necitim taka nafuknuta..inak nic, na to brucho by som chcela poradit,ake cviky mam praktizovat...stacia brusaky alebo rotana? po pripade beh?

seena

ahojky28- dik za podporu :) uz ked som sa na to dala tak pojde par kil dole..

sloniatenko- co sa tyka toho jedla,snazim sa obmedzit vyprazane a mastne..nie vzdy ale to tak je,pretoze maminka vyborne vari..:) ale snazim sa,jem viac zeleniny,ovocia..keksiky,cokolady som nevidela dlho-iba mussli tycinky..a po 18tej UZ nejedavam :)...niekedy som jedavala vecer jablko,citila som ze som lahsia,ale pocula som,ze ovocie nie je dobre na vecer,neviem co je na tom pravdy :)

kubaskyn

ak budeš mať záujem tak mi napíš na email a pošlem ti tú stránku na tie produkty lebo to tu nejak nejde dať

kubaskyn

Čau ja som tiež začal chudnúť vynechal som sladké začal som robiť brušaky každý deň a pomaličky ta váha išla dole nedávno som k tomu pridal doplnky stravy od spoločnosti dr.egrt a už to ide trošku rýchlejšie schudol som 4 kila za 3 týždne a potom som tam začal aj pracovať a začína sa mi celkom dariť je to dobrý pasívny príjem www.zarabajzdomu.sk - tu sa možeš zaregistrovať a byť poradca má to veľa výhod, a dá sa aj dobre zarobiť
-odkaz odstránený- - tu sú produkty ktoré sa dajú objednať
www.novechudnutie.sk - tu si možeš prezrieť svedectvá, že veľa ľuďom to pomohlo

ahojky28

ahoj... no ak sa nato citis, urcite ked zapojis cvicenie - kardio - ako beh - pripadne zacni rychlou chodzou - vaha ti pojde pekne postupne dole...
to ze si zaradila pitny rezim je tiez velmi dobre... a na formovanie aj rotana a brusaky... budes mat lepsie drzanie tela a vyformujes sa...
hlavne to nevzdavaj...chce to cas ;-)