Roboticky vysavac

katinaa20

Frajtinka cize je dobre riadit sa cenou? Znamena podla teba, ze cim drahsi ci lepsi? Alebo som to len cele nejako blbo pochopila? Chcela by som vediet ako sa v tom vybere zorientovat.

Lentilka4

Mne sa tiez pozdava ten do ruky roboticky. Co aj v reklamach davaju, tak to je take sikovne, ze sa to vsade dostane. A tusim aj nie mozu byt rovno s mopom, nie?

frajtinka

tak som to veru aj ja vyriesila, ked sme sa prestahovali teraz nedavno. som povedala, ze spotrebice, ktore uz neboli uplne okej so sebou brat nebudem, tak sa pokupilo co to nove. medzi tym bol aj vysavac a presne som vybrala takyto, co je dokopy aj s mopom. za mna super vec a odporucam. treba si samozrejme dat pozor pri vybere a neuklakomit sa na prve, co zbadate.

zuzatka

tak to ano, to beriem. toto je isto lepsie, prist domov a mat upratane ako travit cas s vysavacom v rukach. tak som nic nepovedala :D v tom pripade by som potom zvolila kombinaciu vysavaca a mopu v jednom. ze ked uz, tak uz.

patrici77

zuzatka lenze taky ten vysavac musis chytit do ruky a ty s nim behat, lenze ked budes mat roboticky mozes ho kedykolvek pustit, nemusis byt ani doma a ked prides, tak budes mat poupratovane a to je podla mna uplna pecka :)

zuzatka

musi to byt vyslovene roboticky? neuvazovala si napriklad nad tycovym. mne sa zacali tie pozdavat. len chytis do ruky a vysavac, nemusis nic za sebou tahat, nezavadzia ti to, len ho postavis niekam do kuta alebo kludne do satnika.

dasulienka98

co som pozerala zbezne v obchodoch, tak to je taka priemerna cena za tieto vysavace by som povedala. da sa kupit aj dobry aj menej dobry, to zalezi ani nie tak od znacky ako od parametrov.

jarunna

kupovali ste niekto poslednu dobu roboticky vysavac? mam predstavu tak nejako do troch stoviek, tak sme sa s muzom dohodli, ze by sme do neho dali, nechceme kupit najlacnejsi, ale ani nic zbytocne predrazene, preto by som privitala rady podla coho vyberat, na co sa zamerat a pocula som, ze uz su aj nejake s mopom, oplati sa to?