červený nos- Bioderma, Eucerin

Príspevok v téme: červený nos- Bioderma, Eucerin
lenuška

ahojte, môj problém je, že mám stále červený nos, ktorý strašne "svieti"...trošku mi praskajú aj žilky, ale iba málinko, tak neviem, prečo ho mám celý stále červený, ale dosť ma to trápi, pretože mám vcelku bledú pleť...neviete mi poradiť nejaký dobrý krém, ktorý by tú červeň stiahol...mala som IRIS- Ruboril S, ale žiadnu zmenu som ani po mesiaci nevidela...viem, že na začervenanie majú ponuku Bioderma Sensibio AR alebo Eucerin- Anti-Rotung....viete poradiť, ktorý je lepší, alebo máte nejaký iný typ? všetky rady sú vítané :) ďakujem

Nephilim

ja mám to isté, pleť biela, ale pokožka na nose sa mi červená ako keby som bola nejaký alkoholik večne naliaty v liehu....:-( vravíš, že ruboril nepomáha? ja som si chcela zohnať ruboril - m na mastnú pleť, ale v lekárni ho nemali, tak mám quasix, nezaberá úplne, ale to sčervenanie aspoň trochu stiahne... čoskoro pôjdem ku kožnej a opýtam sa jej na to...
ide to dosť na psychiku takéto to niečo, vždy som si myslela, že to je je len klasická citlivosť pokožky, ale objavili sa mi pred nedávnom žilky, takže to možno bude aj niečo iné... proste bez makeupu si nemôžem dovoliť ísť von...:-(