perspektívne povolania pre ženy

Príspevok v téme: perspektívne povolania pre ženy
Sell

Čaute, zaujímalo by ma - čo myslíte, ktoré sú perspektívne povolania pre ženu? Som na osemročnom gymnáziu, o rok maturujem a dáko stále neviem, čo potom. Musím ísť na vysokú, však čo mám z gympľa? Predmety ako matika, fyzika, chémia mi nejdú, tak to musím hneď vylúčiť. Celkom dobre mi idú jazyky (AJ, NJ),ale nie je to až taká sláva. Vlastne mňa nič až tak nebaví. Dáke rady, na aký VŠ odbor by som mohla ísť a aby som nemala nejaký veľký problém s uplatnením? Ďakujem :-)

Maoam

ak si dobra v cudzich jazykoch, chod studovat do zahranicia, skus najprv rok za hranicami, skus sa najst a potom sa rozhodni pre patricnu VS

a na smery ako politologia na SVK a spol. zabudni

skoda, ze ti nejdu prirodne vedy, ale nevadi, najde sa nieco ine :D drzim palce

Sell

radydozivota však to je vlastne dobré povolanie, pokým má žena klientelu na úrovni :-D :-D :-D a nie s takou zberbou kadejakou :-D

Sell

Fakt super rady no :-D. Mňa to najviac aj tak ťahá dakde preč do zahraničia, ale neni to také ľahké len tak tam ísť. A čo potom s tou politológiou? Rozmýšľala som o žurnalistike, ale čo ja viem :-D.

radydozivota

ked sa ti nechce ucit ale chces vela love tak chod robit prostitutku. tam zarobis aj 2000 eciek za mesiac ale musis byt aspon trochu pekna a vediet dobre trtkat

Sell

Historička? :-D Dejepis ma moc nebaví :-D Neviem si predstaviť, že by som sa to učila ešte aj na vysokej :-D. Ty si tiež na gympli?