Napiste mi Vas nazor...

Príspevok v téme: Napiste mi Vas nazor...
KatkaKacena

Ahojte, napiste mi Vas nazor prosim Vas... Akykolvek aj ked som si vedoma, ze nebude priliz pozitivny na moju osobu.
Pokusim sa co najlepsie opisat moju situaciu. Zoznamila som sa s jednym chalanom, z mojho pohladu to bola laska na prvy pohlad, hned sme si spolu zacali stretavali sa bolo to krasne, dokonca sme pri sebe aj spavali aj ked nebol sex ja som zo zdr. dovodov nemohla, netlacil na mna bol mily, pritulny bolo vidno, ze si vychutnava kazdu chvilu somnou sex bol az po 1.5mesiaci... Stretavali sme sa kazdy den, bolo nam krasne a ja som ho mala coraz viac rada... Na zaciatku som sa ho opytala, ci ma frajerku povedal, ze nie... Stretavame sa v podstate doteraz, ja stale u neho spavam kedze ja byvam s rodicmi... Ale vobec to nie je oficialny vztah, nie som jeho frajerka, pretoze on vraj nie je na vztah pripraveny (po rozvode a inych ziv. komplikaciach), ja na neho netlacim, no par krat mi to uz liezlo na mozog a chcela som to ukoncit, no vzdy mi daval najavo ako mu velmi chybam... Ked som u neho pouzivam jeho PC, mam kluc od jeho bytu...
Este na zaciatku som sa ho pytala, ci od rozvodu mal taku kamosku ako som ja, povedal, ze ano mal 2 ale ze to nic neznamenalo... O 1 som vedela, poznam ju z vidienia nepotrebovala som sondovat, no vrtalo mi v hlave co ta dalsia potom sa zamotal a povedal, ze mal len jednu a nech neanalyzujem... No ja som vycitila, ze je to jeho ucitelka nemciny kde na nemcinu stale chodil. Momentalne ucitelku uz zmenil asi pred 2mi mesiacmi, no viem, ze pocas nasho vztahu k nej este chodil...
Dnes sa mi stala taka situacia, ze som nakukla do jeho mailu a isla som po vyslovene po tej ucitelke a precitala si maily. Viem, on mi doveroval a ja som ho sklamala a vliezla mu do sukromia... Pisali si, ze si chybaju aj pocas nasho vztahu prve 3 mesiace ako sme boli spolu, dnes je to uz 8mesiacov co sa pozname a vsetko sa to medzi nami zacalo... Ja som z toho uplne hotova, aj ked viem, ze som nemala pravo tam nazerat... Ale co si mozem mysliet? Ze s kym si co pise aj pocas nasho vztahu? Som z toho uplne mimo a dakujem kazdemu za nazor............

kafe

katka, myslím, že to preháňaš. Veď ti jasne povedal, že vzťah medzi vami dvoma neni, tak akú "vernosť" to od neho chceš? Nechodili ste spolu a ani nechodíte. Má ťa rád, je mu s tebou dobre (tak isto ako mu bolo dobre aj s tými dvoma babami pred tebou a ty si momentálne číslo 3). Ty si sa ale na neho namotala a bereš váš vzťah úúúplne ináč - ako normálny vzťah. Tak sa trochu zorientuj v situácii, v svojich citoch a v tom čo chceš, lebo on ti nič nesľuboval a podľa mňa ti neklamal.

david23

veď nerobil nič zlé, keď ste vzťah nemali, bola si iba jeho milenkou. Ak by ti povedal, že ťa miluje a máte spolu vzťah, vtedy by sa dalo polemizovať, že niečo robil za tvojim chrbtom... sa vám ženy čudujem, že chlapom robievate rohožky. teraz je inak taký trend, že muž povie žene, že na vzťah neni pripravený a tak spolu len sexujú a ženská sa potom trápi

KatkaKacena

Mas pravdu... Je mi hrozne ked si pomyslim co si o mne bude mysliet ked sa dozvie, ze som zneuzila jeho doveru... Ja som mala pocit, ze tie predtym naozaj pre neho nic neznamenali, ale ze ked mne dal aj kluc od bytu, ze mozno ja som pre neho vynimocna... To je tak, ze ked clovek lubi, stale dufa... Asi mu napisem pravdu a budem si znasat nasledky aj ked mozno sa to uplne skonci...:(

Lulu2011

Katka - uprimnost, clovek robi chyby, kebyze sa mi ospravedlnil, že mi isiel do mailu, brala by som to v pohode, plus ak ti nebude klamat date veci na spravnu mieru, nie je nic horsie, ako pokracovat vo vztahu-nevztahu s tajomstvami

KatkaKacena

Magy,
este tam bol problem, ze im umrela dcerka malinka mala len 2 mesiace a on sa cez to nevedel preniest a ta jeho ex to az tak traicky nebrala. Myslim, ze doteraz sa s tym nezmieril a ani sa neda s niecim takym zmierit preto nechcel vztah... aspon tak mi hovoril...
Mne ide o to, ze si myslim, ze sa to medzi nimi skoncilo preto, lebo ona odisla do toho zahranicia no a spoznal mna ale stale s nou bol v kontakte. Teraz uz nie je... Neprehanam s tym vsetkym ja? Ja som uz z toho na nervy asi...

Magy

kacenka myslim ze nezalezi, ci si este pisu alebo nie. plati to, ze ta klamal a dost kruto. kde mas istotu, ze ta neoklame zas?
som toho nazoru, ze na vsetko musia byt dvaja, na vztah, aj rozvod. malokedy je chyba len na jednej strane. ktovie preco jeho byvala manzelka citila potrebu mu zahybat...

KatkaKacena

Lulu2011,
mas pravdu velmi dobra rada dakujem asi mu to tak aj poviem, alebo radsej napisem, lebo ja sa hambim neviem ci sa mu dokazem pozriet do oci, ze som mu nahliadla do sukromia... Len ja som isla len po tom jednom mene vies a nad tym menom nemcinarky bolo kopu inych mailov ale tie som nepozerala a on si moze mysliet ze kto vie co vsetko som mu tam precekovala vies ako...:(

KatkaKacena

Magy,
tie maily co som nasla su este zo zaciatku nasho vztahu nie teraz a myslim, ze to je uzatvorene medzi nimi len ide o to, ako sa ja citim ze v obdobi ked som ho zacinala lubit a myslela som, ze aky krasny vztah nam zacina on este mal vztah s nou- ona totiz odisla zo zahranicia preto neboli spolu a len si pisali no a do toho som vbehla ja... Jeho vek je 39 rokov bezdetny, jeho ex ma 34 a dovod rozvodu bol ten, ze ho jeho ex podvadzala a nasla si ineho je tomu uz 3 roky...

Lulu2011

nemala by si to brat tak tragicky, do mailu sa sice nema chodit, ale napr. moj muz kludne moze, nic by tam nenasiel, tak isto viem jeho hesla, ale tam neleziem, keby si nemala podozrenie tak tam nevlezies :) podla mna mu to povedz, ze si sa citila tak a tak a proste si urobila chybu a nakukla a ze teraz nevies, co ta mrzi viac, ci to, ze si mu vliezla do skuromia, alebo to, co si sa dozvedela v mailoch a hotovo

Magy

kacenka, chyba mi kopa suvislosti a informacii, sice si pisala ze sa snazis opisat situaciu co najlepsie, ale ides napreskacku

ako dlho je uz po rozvode?
dovod rozvodu? ako dlho bol s manzelkou?
vek? (oboch)

"od rozvodu mal 2 kamosky ale nic to neznamenalo". prosim??? to je co?
pocita medzi ne aj tu nemcinarku, ktorej stale vypisuje ze mu chyba?

z toho co si napisala je jednoducho zrejme, ze klame. klamal tebe, klame zrejme aj inde...
nie je vobec iste, ze nabuduce neoklame zase teba a aj vase pripadne manzelstvo skonci rozvodom.
to, ze si zneuzila jeho doveru je tvoja kapusta a ty sa s tym budes musiet vyrovnat. tvoje svedomie.

kazdopadne - to co robi on, je na rozchod, ale ako mu to chces zdovodnit? hrabala som sa ti v mailoch, klamal si ma, koncim vztah?