Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výživa pre dlhé vlasy?

Príspevok v téme: Výživa pre dlhé vlasy?
JahO_Odka

Ahoj, poprosím o radu ohľadne starostlivosti o dlhé vlasy. Mám ich cca po pás, zdravé a lesklé. Ale mám dojem, že po zime potrebujú vyživiť, kedže sa mi začínajú objavovať rozštepené končeky. Odporučte prosím nejaký prípravok na regeneráciu vlasov :) Či už niečo z lekárne, drogérie, alebo aj domáce recepty.

Bulletka

Ja mám tiež poriadne dlhé vlasy, naposledy som si ich dala podstrihnúť koncom leta (ale fakt len kúsoček) a používam Gliss kur čierny balzam v spreji - celkom si ho pochvaľujem, moje vlasy sú hebkejšie na dotyk :)

eva123

Myslíš, že rozštiepené končeky ti zázrakom zmiznú, keď si na vlasy nakydáš nejakú gebuzínu z drogérie? Vlasy sa musia jednoznačne podstrihávať a to neznamená, že ich musíš o kus skrátiť, iba podstrihnúť končeky...čiže nožnice ;)

jankaaaaaaaaa

ked uz su vlasy znicene a rozstiepene tak ich nijako neopravis. daj si ich podstrihnut, aby sa nestiepili este viac. skus masku gestil wonder alebo bio kokosovy olej

JahO_Odka

Nieeeeeee, práve to nechcem :) Až v tak zlom stave nie sú, že by som na ne musela ťahať nožnice.
Nejaká menej radikálna rada by sa nenašla?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.