Ake typy zien sa vam viac pacia?

Excita

Mojmu priatelovi sa nepaci ani jedna z tychto zien... :) A pravdupovediac, aj ja si predstavujem pod pojmom "pekna zena"? nieco ine. A nemam na mysli prehnany make-up samozrejme. Gbstw dal celkom fajn obrazok, len kocka ma priuzke pery...inak super:-)

sob rudolf

celestinka:)"diskofilný človek" - zaujímavé spojenie. Tiež šarmantné vlasy, niekto tu má talent na slovné kombinácie. Rešpekt(!). Len tak mimo témy, sori.

celestinka

miro999- ake sa teda tebe pacia zeny? su to predsa normalne zeny co su prirodzene krasne a este k tomu aj zvlastne a nepotrebuju hadzat na seba kilo mejkapu aby vyzerali "sexy". preco by sa beznemu chlapovi nepacili? ja viem preco, pretoze bezni chlapci su vacsinou taki ktori vnimaju zenu ako nejaky objekt ktory musi byt upraveny, vyfinteny, naliceny a sexy a take dievcata ktore vyzeraju aspon trochu inak a zaujimavo ich nezaujimaju. je velmi malo chlapcov ktori vnimaju zenu ako nieco cenne, nezne a bozske stvorenie presne tak ako vyzeraju tie zeny na poslednych dvoch obrazkoch. ach jaj vlastne v skratke pod pojmom bezny chlapec si predstavujem nejakeho diskofilneho cloveka s adidas teniskami riflami a sarmantnymi vlasmi so sexy okuliarmi cize pre mna absolutne nudny typ ktory nevie vnimat zensku krasu inak ako dajme tomu sexualny objekt.

lionesssssss

miro999, nižšie som spomínala, že môj priateľ by sa do tej tretej (do tej blondíny) určite na prvý pohľad zamiloval. a je to rozhodne normálny chlap :D

prečo by sa nemohli chlapom páčiť?

miro999

celestinka, tie "zaujimave" typy co si uviedla sa normalnemu beznemu chlapovi pacit nebudu... zavisi teda, co je podla teba "normalny" chlap... sudim, ze asi taky styl, ako tie baby na fotkach...

lionesssssss

tá prvá, z tých čo sú v úvode témy čo sem dala celestinka, mi nepríde zauímavá a pekná vôbec.

v podstate ani druhá ani tretia,ale viem s istotou povedať, že do tej tretej by sa zbláznil môj frajer keby ju videl :D

celestinka

Lulu2011- presne take dievcata su podla mna len sliepky ktore nevedia robit nic ine len spulit tie ich chlebarne.