Moc burlivy vztah

Príspevok v téme: Moc burlivy vztah
Ameera

sme spolu asi pol roka. raz sa stalo, ze som sa opila, vypla som si telefon, isla som na byt, tam som zaspala, nevypla som si ho preto, lebo som robila nieco zle, len som sa chcela tvarit, ze sa mi vybil, nechcela som telefonovat s rodinou opita, a ked som sa prebudila a zapla som sa, prisiel pre mna, bol velmi nahnevany, co chapem, ja som ho stale prehovarala, nech ide este hore ku mne spat a vtedy mi prvy krat dal facku. druhy krat to bolo, ked sme boli u mna a volal nam nas kamarat ci nejdeme pit von. ja som isla a prehovarala som aj jeho nech ide tiez, ale nechcel, povedal, ked sa u mna prespi, odide. ale miesto toho dosiel k tomu kamaratovi a tam ma povlacil po celej izbe a dal zopar faciek zase. lebo som nechcela ist s nim. pravdupovediac, aj ked ho milujem, niekedy mi leze dost nervy stym jak musi byt vsetko podla neho. minule som bola na jednom byte, a tam som tiez prespala, lebo som v noci nechcela ist sama domov, a povedala som mu vsetko na druhy den. kde som bola a, ze som tam ostala kvoli tomu, ze bolo neskoro, a ze som proste zaspala. ked dosiel pre mna na mna krical, ale tento krat ZA BIELEHO DNA, bol agresivny, tiez ma tam povlacil po ulici a vytahal za vlasy a podobne, nadaval do kuriev a spin. ked sme uz boli v mojej brane, lebo z okna som mu mala vyhodit este jeho veci, a ze koncime spolu. a v brane si dal dole veci, ze je mu to jedno a asi ma doj€be jak chlapa (to boli jeho slova), ale vtom dosli moji surodenci a prestal. dosla som domov, zmenila som si samozrejme status na fb na single, o hodinu uz pisal mojej sestre ci moze dojst sa so mnou porozpravat, tak dosiel, a dohodli sme sa, ze sa milujeme, a nerozideme sa. to ze na mna polozil ruku uz viackrat, berem tak, ze som ho k tomu sama vyprovokovala, len neviem ci to beriem spravne, lebo viem, ze nato nema pravo. chcela som sa spytat, aky nato mate nazor? ci tie veci, ktorymi som ho nastvala naozaj ospravedlnuju jeho agresivne chovanie... lebo ja vtom mam zmätok. ked "poslucham" je super. a nikdy sme sa neklamali, ani ja som ho nikdy v nicom neklamala, ale odkedy sa zacali diat tieto veci, asi som k nemu zmenila trochu postoj, predtym som nechodila skoro nikam inde s inymi ludmi, ani s kamosmi, chcela som byt stale s nim, ale v mojich ociach... nie, ze klesol, to by som sa zle vyjadrila... nemam len potrebu sa uz tolko snazit byt prenho super, ked som odhalila tuto jeho stranku. raz som sa s nim chcela rozist a psychicky sa polozil. zahmlelo sa mu pred ocami, bolo mu na odpadnutie, mal divne reci, naozaj vyzeral tak, ze ak ho pustim z domu, tak sa pojde niekam obesit. to iste aj vcera, poslal ma do riti, isla som domov, ale medzitym mi volal asi 5 krat, najskor, ze kde som, potom neviem co, zase sme sa pohadali, potom mi volal, nech si vymazem jeho cislo a ked som mu zlozila telefon, mi volal zase kde som, nech cakam nanho. nakoniec sme boli aj prespali u mna. a bolo vsetko fajn. vysvetluje to tym, ze ma nervy ked klamem, ale ja ho klamem asi iba mesiac, ale ako hovorim, chcem uz niekedy si vyjst aj s inymi ludmi sem tam von. doteraz som bola stale len s nim... a on sice vravi, ze nech si chodim kam chcem, len nech mu to dopredu poviem, ale ja mu neverim v tomto. ak by som mu zavolala, ze idem si sadnut niekam s kamosom, mam proste viac kamosov, nez kamosiek, tak neviem ci by bol taky kludny ako tvrdi. chcem byt s nim. ale odtial potial. ak vas to privelmi neobtazuje, prosim vyjadrite sa k tomu, ci je chyba vo mne, alebo v nom. za posledne dva mesiace sa rozchadzame non-stop. ak by sme sa naozaj rozisli priserne by mi chybal. ja len neviem ci to je ten spravny vztah... a som z toho smutna...

Vopred DAKUJEM

celestinka

ty co cakas ze ti sem ludia napisu? ja sa nielenze absolutne divim tejto teme ale aj celemu tvoju vztahu alebo ako to mam nazvat a tvojej primitivnosti. a o tvojom priatelovi ani nehovorim.

bingham

Ta bodka ma mohla napadnut...to je take tvoje znamenie na posuvanie tem :D

...ale stale si stojim za tym ze klamat sa nema...ak ma taku povahu...a ty mu to tolerujes...potom neni o com...a ten vztah ti v podstate vyhovuje

ale ty mas inu povahu ako ostatne zeny...(preto ta tu niektore nechapu)a aj tak sa rozhodnes podla seba...

ach dievca dievca :)

J111

Ak ti dal facku, tak to svedci o tom, ze je jednoducho len psychopat, cize citovo otupeny. Rozhodni sa ako chces, mne je to jedno.

Ameera

rozpravali sme sa praveze otom. tu nejde o to, ze som mu to nikdy nevytkla a pisem to sem. a este som mu to aj vcera povedala, ze som spravila o tom jednu temu na tomto forume a ze mu to potom preposlem, lebo vidim, ze sa tu nasli ludia, ktori su na mojej, aj na jeho strane. ale potom stale neviem co je spravne a co neni. asi sa uz budem musiet zariadit podla toho co mi povie srdce. alebo rozum... pisem to sem az po dlhom zvazeni, lebo chcem vediet, ci by aj ini muzi dali facku, za to co som spravila ja.
to, ze mi to vyhovuje, to neviem odkial ste vzali, vzdy som bola velmi nahnevana nanho zato, ale povedala som si, ze "asi mi tak treba", nie ze si to vyslovene zasluzim. aj ked to mozno znie ako jedna a ta ista vec, ale... neviem, keby ste nas videli posobime ako klasicky, zamilovany par, len niekedy sa strasne pohadame...
a nie, nemala som vzdy muzov, ktori ma vonku ponizovali, bili, nadavali mi.
vidim, ze cela tato tema zasla az do zbytocneho extremu a veci sa tu dost nafukli a zvelicili...
ale dakujem aj tak. a kludne nech este napisu nejaki muzi, ak chcu. ja tuto temu budem este par dni sledovat a potom to necham tak...

lienka123456

ja sa este ospravedlnim za hrubku, ktoru som tam mala :D mi - malo byt s tvrdym :D a este dodam: mal si pravdu, nevyjadrujme sa. nech si to s nim vyriesi sama

Radicall

Máš pravdu aspoň v tom že naše vyjadrenie jej asi moc nepomohlo. Lenže podla mňa by si to mala v prvom rade vysvetliť s ním sama a nie písať to sem pretože je logické že je to dosť nesubjektívne pretože ich vôbec nepoznáme a povedala iba jednu stranu. Ale ako vidím nie každý človek si dokáže riešiť svoje problémy sám a to je celkom smutné. To je odo mňa už radšej všetko :)

lienka123456

Pozri, mi tu piseme o jej situacii a pri tom sama hovori, ze sa jej to istym sposobom paci, len jej to obcas "lezie na nervy". tym padom je to vsetko jasne. my tu nemusime polemizovat. Poviem ti pravdu, riesit to tu, v podstate zistis, ze ked napises nejaky prispevok, moze ho 30% pochopit po svojom dalsich 30 uplne inak a dalsich 30 si mysli, ze si k.rva a zvysných 10 ti to aj napise. :D vies. nepoznas toho cloveka, nevies, co robi, ako sa sprava, kazdy sudi len podla seba. ja podla mojej situacie a mojho svedomia. vsetko moze byt inak - vypocut si toho chalana. mala by ho slecna vyzvat, aby aj on reagoval. :) ale trvam si na svojom, bit by ju nemal, ak mu nevyhovuje jej spravanie a nesedia si, maju sa rozist. ak sa to obom paci, nech sa biju. :D :D :D mozno je to boxerka a on sa len brani, ked mu jednu da :D :D takze skoncila som s nejakymi zavermi, lebo ma tu zase niekto nazve, ze som kur.a :D Radicall, asi sme sa vobec nemali vyjadrit :)

rozumstojí

Čo chceš od nás vlastne počuť? Že Ťa miluje, že je to dôkazom lásky, že bez Teba nemôže byť? ZABUDNI! On Ťa ovláda, potrebuje Ťa, lebo druhá by mu toto nedovolila - otvor oči a dospej hlavne . .

Radicall

Lenže to je už o niečom inom. Nemôžeš sa porovnávať s ňou keď ty si na tom celkovo inak ako ona. Pochybujem že oni začínali tento vzťah ako vy a práve o to tu ide že to čo pre vás je úplne normálne pre iných nemusí byť. Už to dáva zmysel že máte medzi sebou takýto vzťah lenže to je iné keď ste takto ďaleko od seba a pochybujem že oni to majú tiež takéto ... A asi sme sa nepochopili v jednej veci. Pretože ja som už predtým písal že tiež neschvaľujem aby ju mlátil ale určite by som sa rozišiel s niekým keby ma klamal a prespával u kadekoho... Nemyslím si že tebe by sa páčilo keby ta tiež tvoj priateľ klamal nech už by to bolo v hocičom. A je rozdiel normálne chodiť vonku s kamarátmi a robiť to čo robí ona. Tu ide len o to že ona je iniciátorom. Nehovorím že jeho správanie bolo úplne primerané. Obidvaja majú na tom určitú vinu ako je to medzi nimi.