Moc burlivy vztah

Príspevok v téme: Moc burlivy vztah
Ameera

sme spolu asi pol roka. raz sa stalo, ze som sa opila, vypla som si telefon, isla som na byt, tam som zaspala, nevypla som si ho preto, lebo som robila nieco zle, len som sa chcela tvarit, ze sa mi vybil, nechcela som telefonovat s rodinou opita, a ked som sa prebudila a zapla som sa, prisiel pre mna, bol velmi nahnevany, co chapem, ja som ho stale prehovarala, nech ide este hore ku mne spat a vtedy mi prvy krat dal facku. druhy krat to bolo, ked sme boli u mna a volal nam nas kamarat ci nejdeme pit von. ja som isla a prehovarala som aj jeho nech ide tiez, ale nechcel, povedal, ked sa u mna prespi, odide. ale miesto toho dosiel k tomu kamaratovi a tam ma povlacil po celej izbe a dal zopar faciek zase. lebo som nechcela ist s nim. pravdupovediac, aj ked ho milujem, niekedy mi leze dost nervy stym jak musi byt vsetko podla neho. minule som bola na jednom byte, a tam som tiez prespala, lebo som v noci nechcela ist sama domov, a povedala som mu vsetko na druhy den. kde som bola a, ze som tam ostala kvoli tomu, ze bolo neskoro, a ze som proste zaspala. ked dosiel pre mna na mna krical, ale tento krat ZA BIELEHO DNA, bol agresivny, tiez ma tam povlacil po ulici a vytahal za vlasy a podobne, nadaval do kuriev a spin. ked sme uz boli v mojej brane, lebo z okna som mu mala vyhodit este jeho veci, a ze koncime spolu. a v brane si dal dole veci, ze je mu to jedno a asi ma doj€be jak chlapa (to boli jeho slova), ale vtom dosli moji surodenci a prestal. dosla som domov, zmenila som si samozrejme status na fb na single, o hodinu uz pisal mojej sestre ci moze dojst sa so mnou porozpravat, tak dosiel, a dohodli sme sa, ze sa milujeme, a nerozideme sa. to ze na mna polozil ruku uz viackrat, berem tak, ze som ho k tomu sama vyprovokovala, len neviem ci to beriem spravne, lebo viem, ze nato nema pravo. chcela som sa spytat, aky nato mate nazor? ci tie veci, ktorymi som ho nastvala naozaj ospravedlnuju jeho agresivne chovanie... lebo ja vtom mam zmätok. ked "poslucham" je super. a nikdy sme sa neklamali, ani ja som ho nikdy v nicom neklamala, ale odkedy sa zacali diat tieto veci, asi som k nemu zmenila trochu postoj, predtym som nechodila skoro nikam inde s inymi ludmi, ani s kamosmi, chcela som byt stale s nim, ale v mojich ociach... nie, ze klesol, to by som sa zle vyjadrila... nemam len potrebu sa uz tolko snazit byt prenho super, ked som odhalila tuto jeho stranku. raz som sa s nim chcela rozist a psychicky sa polozil. zahmlelo sa mu pred ocami, bolo mu na odpadnutie, mal divne reci, naozaj vyzeral tak, ze ak ho pustim z domu, tak sa pojde niekam obesit. to iste aj vcera, poslal ma do riti, isla som domov, ale medzitym mi volal asi 5 krat, najskor, ze kde som, potom neviem co, zase sme sa pohadali, potom mi volal, nech si vymazem jeho cislo a ked som mu zlozila telefon, mi volal zase kde som, nech cakam nanho. nakoniec sme boli aj prespali u mna. a bolo vsetko fajn. vysvetluje to tym, ze ma nervy ked klamem, ale ja ho klamem asi iba mesiac, ale ako hovorim, chcem uz niekedy si vyjst aj s inymi ludmi sem tam von. doteraz som bola stale len s nim... a on sice vravi, ze nech si chodim kam chcem, len nech mu to dopredu poviem, ale ja mu neverim v tomto. ak by som mu zavolala, ze idem si sadnut niekam s kamosom, mam proste viac kamosov, nez kamosiek, tak neviem ci by bol taky kludny ako tvrdi. chcem byt s nim. ale odtial potial. ak vas to privelmi neobtazuje, prosim vyjadrite sa k tomu, ci je chyba vo mne, alebo v nom. za posledne dva mesiace sa rozchadzame non-stop. ak by sme sa naozaj rozisli priserne by mi chybal. ja len neviem ci to je ten spravny vztah... a som z toho smutna...

Vopred DAKUJEM

lienka123456

Nie, nejde tu len o sex, mozes mi verit. ide tu skor o to, ze sme spolu 4 roky a ze nas vztah bol od zaciatku vedeny tymto smerom. On zil v zahranici, daleko odo mna a ja som pracovala na Slovensku. Neodidem na tyzden a nic mu nepoviem, to sme si nerozumeli. Ked sme doma a ja odidem, vie, kde som. Len ma nekontroluje, co presne robim, s kym sa rozpravam a ked sa stretnem s ludmi, ktori mu mozno trosku nesedia, tak nerobi sceny. ved to nie je potrebne. na co aj? vies, ked zijete od seba, neda sa cloveka kontrolovat a uz vobec nie mu nieco vycitat a musis ratat aj s tym, ze stretne niekoho, kto k nemu pasuje "viac". ale dovera robi divy. nemysli si, ze sme nemali tazke obdobia, bolo ich dost, viac ako tato slecna mozno v nejakom vztahu zazije. a nie vzdy som si myslela, ze tato rovnica ma riesenie. teraz byvame spolu, prerabame nas dom a planujeme dalsi velky krok. a nikdy som nedostala od neho bitku a ani on odo mna :D

lienka123456

a aby som nezabudla, moj frajer sa pyta, ci si moslim - v tom pripade by bolo tvoje spravenie a myslenie pochopitelne... :D

Radicall

Vzťah by mal byť aspoň o nejakých pravidlách. Nehovorím aby obidvaja trčali 24 hodín denne doma a nikam nechodili ale to čo máš ty za "vzťah" by som ani nepovažoval. To už je extrém že nič mu nepovieš a odídeš aj na týždeň niekde preč.... Skôr ty by si sa mala zobudiť ... Aj keď zase každému vyhovuje niečo iné ale toto by mne osobne určite nevyhovovalo.Je skôr taký voľný vzťah že mi príde že si robíte čo chcete alebo ako keby Vám na vašom vzťahu moc nezáležalo. Ale to dosť záleží od toho aj koľko máš rokov pretože keď je človek napríklad v manželstve 10 rokov je to iné ako keď niekto nechodí spolu ani rok. Ide tu dosť o dôveru ale aj tak aj keď má človek k tomu druhému dobrú dôveru aspoň mu povie kam ide a podobne. V tomto ohľade by som skôr povedal že spolu tak maximálne spávate a nechodíte ale to je už o inom...

lienka123456

Radicall, uraziť ma nemôžeš, hovor si, čo chceš. Neviem, v akých vzťahoch si fungoval Ty, ja som žena, ktorá so svojim partnerom žije v jednej domácnosti a keď sa on rozhodne ísť za priateľmi (kde sa stretáva aj so ženami, pretože patria do tohto sveta) a odíde na dva týždne niekam na služobku, nebudem mu robiť scény. Prečo by som mala. Moji priatelia sú kilometre vzdialení a tak snáď nebudem spať vonku, ty mudrlant. Nie som žiadna kurva, keď spím u priateľov, ktorí nám mimochodom každý voľný vikend chodia robiť na dom (mimochodom na môj a priateľov dom) keď prespím u priateľov neznamená to, že sa "ku.vím". Ty sa tiež zobuď. Môj drahý tých ľudí miluje, lebo sú to dobrosrdeční a milí ľudia, ochotní vždy vo všetkom pomôcť. neviem, akých máš priateľov ty, ale v mojom svete, je to jednoducho normálne. Urobiť zo mňa kurvu, pretože sa zastanem baby, ktorá je hlúpa, aby sa nenechala biť, to je teda výkon...

Radicall

Viete ako sa hovorí : Baby nebijem, K*rvy aj palicou ... Čistý príklad toho druhého je napríklad Lienka123456 .... To čo máš ty ani nie je asi vzťah :) Ale ani ma to neudivuje keď si takáto " polahšia " ;D

lienka123456

Ja neviem, o čom sa tu vlastne bavíme? Ste už všetci padnutí na hlavu??? Mnohí tu riešite, či mal chlap právo udrieť ju, alebo že by sa žena mala lepšie správať? Halóóóó, pôjdem spať k druhým chalanom, kedy chcem a môj drahý to vôbec nemusí vedieť. Milujem ho a on vie, že mi môže veriť. Čo je toto za debatu? Žijeme v inom štáte a keď sa rozhodnem ísť na Slovensko a stretnúť sa so svojimi priateľmi, ku ktorým patrí aj môj bývalý, vôbec sa ho nepýtam. Len mu to oznámim. Keď chce, môže ísť so mnou. Keď nie idem sama. To snáď nemyslíte vážne, že by sa dievča malo nad sebou zamyslieť, ako sa chová. Čo zlé urobila? Jedine to, že je hlúpučká a nechá sa otĺkať. Ale možno sa jej to aj tak páči. Každý máme svoje. :D A možno takto len prosí o pomoc - ale poviem ti, krásavica, fórum ti nepomôže! Ak sa ho bojíš opustiť - podvedomie je sviňa - tak máš súrodencov, rodinu. Moji bratia by ho zbili ako žito, keby to urobil mne. Neverím, že by ti nepomohli. Zdravý vzťah nefunguje na bitkách a zákazoch. Zdravý vzťah funguje v dôvere a láske. Občasná žiarlivosť je milá. Trebárs: tráv so mnou viacej času, venuješ sa v poslednej dobe len priateľom. Aj keď je to vykričané v hádke, je to v poriadku. Bitka je však znak toho, že ten chalan nie je v poriadku. Zobuď sa dievča!!! a ak sa ti to páči, tak sa potom nesťažuj alebo sa daj tiež preliečiť. Keď ti raz ublíži tak, že sa nebudeš môcť hýbať, alebo niečo horšie, tak to snáď pochopíš konečne. Dúfam, že nebude neskoro! Ešte raz: nebuď naivná a zobuď sa!!!! toto nie je láska. Byť sám sebou a nechať toho druhého byť takým, akým je a ľúbiť ho - to je láska!

watermelon

Ameera, nikto NIKTO nema pravo bit ta za nic... ziaden chlap nema pravo ti davat ani len vychovnu facku. Vobec nechapem ako si mozes mysliet, ze ma niekto na to pravo a nechat sa bit a vlacit po ulici. Co si to za zenu? kde je tvoja hrdost? Avsak ak mas taky pristup, aky mas, teda si myslis, ze si to zasluzis, tak bohuzial vzdy budes nachadzat len takzch muzov, co ta budu bit, znemoznovat na verejnosti a vzvrsovat sa na tebe, skratka agresivne typy, Ty ako trpitel, obet sa budes vzdy viazat na tyranov. Kym nezmenis myslenie a postavis sa proti tomu chrapunovi a nenechas sa uz viac udriet.
Druha vec je, ze sa spravas ani neviem ako to nazvat, byt chlapom nechcem ta za nic. Fuj, grc. ALe neviem ci som to dobre pochopila, pises dost zmatocne, ale ak mas priatela a chodis na byt k inym chlapom a prespavas tam no ja by som to nezniesla, ale to je druha vec... Aj tak nema nikto pravo bit ta. to kde by sme boli, keby sme sa takto vsetci otlkali len preto ze niekto si mysli, ze ten druhy spravil chybu a sup mu facku. ALe trochu sa zamysli aj nad svojim spravanim.

vitali

No jasné, ved ktorý chlap by sa pridal na stranu ženy, že?! Najlepšie je pri niektorých problémoch sa neobracať na širokú verejnosť a tým pádom aj chlapov, ktorý nedajbože dopustiť na seba, ale radšej na nejakého psychológa. Stačilo by úplne aj cez internet. Tí vedia byť objektívny. Tí to posudzujú z troška iného hľadiska, a nenadŕžaním na jednu stranu, mužskú či ženskú.

doubledog

tebe to robi dobre, lebo mas pocit, ze ta tak silne miluje, az sa neovladne a jednu ti prijebe.
a aj ta to vzrusuje, predpokladam, ze po takychto jeho nasilnych vypadoch pokracujete sexom.

takze vlastne neviem, kde je tvoj problem?
ved je vsetko vlastne v poriadku. :)