Chcem stretko. Zn: sex

Príspevok v téme: Chcem stretko. Zn: sex
ATIDE/ESMERA

Ahojte, hlavne baby, ale aj chlapi, kľudne píšte...Aký máte názor na to, čo s ami dnes stalo? dala som si zoznamku na net, a zjavil sa tam jeden fakt sympoš, ale malo to háčik: chcel z amnou prísť a milovať sa so mnou. Inými slovami - stretko za účelom sexu. Žeiť sa nechce.Čos tým? ja chcem sex až po svadbe, ale páči sa mi...čo by ste robili vy, ako by ste sa k tomu postavili?

LETICIA

no slusna ako slusna, ale vazim si sama seba a podla toho co citam tak si asi panna, ked chces sex az po svadbe, myslis, ze tento virtualny kamos s tebou bude? daj dole tie ruzove okuliare :-D okolo teba sa nikto nenajde?

biela mačka

Prečo? Ty nerozumieš. Ty možno máš partnera, ktorý sa ti venuje, vypočuje si ťa, ja som také šťastie nemala - možnéo prvé dva roky bol taký...A ty ma kritizuješ? Super, keby ti nejaká žena napísala, že ju partner bije (mna ten môj týral psychicky) a že jej chýba porozumienie, tiež by si dávala za vinu len jej? To máš vynikajúcu povahu, to je fakt.

biela mačka

Ja nie som divná, ale nešťastná. ZNOVA OPAKUJEM: Začala som ako 28ročná a expartnewr to najprv prvý rok chcel, potom sa venoval viac PC a nesprával sa ku mne pekne. KAŽDÁ Z VÁS, keby také niečo zažila, by jednala rovnako ako ja.

ATIDE/ESMERA

no, to určite :D ja a 12 rokov, bola by som rada, keby som znovu mohla toľko mať...vtedy človek nemal žiadne starosti