Niečo na preplnený žalúdok?

Príspevok v téme: Niečo na preplnený žalúdok?
Pavlína1r

Dobrý večer, chcela by som Vás poprosiť o radu. Cez týždeň bývam na internáte, ale cez výkend som doma. Neviem, či je to vlastne normálne, baviť sa o jedle, ale tak snáď ma niekto z Vás pochopí a poradí mi. Na internáte jem normálne, školskú stravu. Ale hneď, ako prídem domov, začne fáza "vykrmovania". Matka do mňa stále hučí, že nebude vyhadzovať žiadne zvyšky. Tak proste musím všetko dojedať. Je do mňa schopná nahádzať také porcie, že sa potom sotva hnem. Je mi len 17, takže sa ku mne správa ako k 3 ročnému detsku a čaká, až kým doslova nevylížem tanier...

To by mi ani tak nevadilo, ide skôr o to, že ja to mám potom v žalúdku celú noc, trávi mi a strašne zle sa mi spí. A na druhý deň mám totálnu pachuť v ústach, páchnucu stolicu (mimoriadne) a bolí ma ešte preplnený žalúdok. Skúšala som sódu bikarbónu, aby som aspoň zmiernila tú bolesť, ale nepomáha to.

Mimochodom s mamou som sa o tom už rozprávala, ale ona vraví, že to raz prežijem, že to treba dojesť..

Nevedeli by ste mi niečo poradiť? Nejaký čaj? Alebo čo by mohlo pomôcť? Ja už vážne neviem..