brusne svaly pod tukom

Príspevok v téme: brusne svaly pod tukom
sexybrusko

Cvicim a citim ze sa mi brucho spevnilo avsak svaly prekryva vrstva tuku sice mala ale prekryva...som chuda BMI mi da podvizivu schudnut urcite nechcem...takze ziadne diety...chcem len spevnit brusko ale ako to urobit aby som spalovala len tuk na bruchu a nie inde...ved prsia mam sotva do A...chudnutim to bude horsie...ja som chcela celkovo pribrat aby som nabrala aj do prs ale zasa nechcem pneumatiku na bruchu...VIE MI DAKTO PORADIT AKO NA TO ?

jankaaaaaaaaa

ak chces zhodit tuk, tak jedine aerobnym cvicenim. ale toho tuku sa nezbavis len z brucha ale pojde z celeho tela. takze smola. navyse vela hra genetika a typ tvojej postavy. ak ju mas chlapcensku, tak na bruchu ti stale ostane viac tukov ako na inych castiach tela

Larin

Je mi luto, ale ak nechces este trochu schudnut, tak sa tej pneumatiky len tak lahko nezbavis. Svaly na brusku, ako si spomenula, uz vypracovane mas. Preto treba odstranit ten tuk, aby ich bolo vidno.

Vies, u kazdeho cloveka je to s tym priberanim a chudnutim inak. Mne napr. ako prve pri priberani rastu zadocek a stehienka a brucho a prsicka ako posledne. A pri schudnuti naopak, prve mi idu dolu prsicka a brucho a ako posledne zadocek a stehienka. Ty to mas mozno naopak, ze brusko sa ti zhadzuje najtazsie a ako prve ti rastie.

Kazdopadne by som ti odporucala jogging. Pri behu sa zapaja viac svalov ako si niektori myslia- zapajaju sa dokonca aj brusne svaly. Podla vlastnych skusenosti je to najlepsi prostriedok na peknu zensku postavu a dobru naladu. Pomaly vytrvalostny beh tvaruje krasne nohy a nielen nohy, ale cele telo, pretoze svaly nie su prilis velke, ale vidno, ze su vypracovane a "stihle". Beh ale velmi pomaha aj vo vydaji energie, takze zase narazame na ten problem, ze nechces schudnut. To BMI je vsak podla mna relativne. Je vela ludi (najma vytrvalostnych sportovcov), ktori maju cely zivot nizsie BMI ako je optimum, ale zaroven su zdravi a nic im nechyba. Takze podla toho by som sa az tak neriadila.

Z toho vsetkeho vyplyva, ze si musis stanovit prioritu a vybrat si. Bud chces ploche brusko, ale budes mat mensie prsia, alebo priberies, prsicka ti narastu,ale zostane aj brusko.

Ked to tak citam, v podstate som len rozpisala to, co napisal wreck. Takze cosi pravdy na tom bude...

wreck

:)) nemozes spalovat tuk len lokalne ako si zmyslis. musis zvysit podiel aerobneho cvicenia a dat pozor na spravnu tepovu frekvenciu. vtedy je to najefektivnejsie.

ale svoje robi aj genetika. je mozne, ze mas taky typ postavy, ktory ma na brusku ulozene viac ako inde.