BIODERMA , ktoré sú najlepšie

Príspevok v téme: BIODERMA , ktoré sú najlepšie
lilkan

ahojte po vysadení HAK, sa mi moja aknozna plet vrátila, rada by som však už HAK neužívala, ale počula som o kozmetika BIODERMA...momentálen používam pletovu vodu H2O a krem sebium pore refiner, ale chcela by som sa opýtať, čo na zapálené vyrážky...ktorý krem , sebium...je od biodermy najúčinnejší?....alebo nejaké iné výrobky z lekárne? za odpovede vopred dakujem, pretože po tom aku som mala plet, a aku mam teraz sa hanbím cez deň aj na ulicu chodiť...dakujem...

Lubicka1988

Ahoj, ja som mala podobný problém a najviac mi pomohol Australian tea tree oil, to som si natierala na vyrážky a tiež som používala radu od Dermacolu s Australian tea tree oil na akné. pleti to neublíži a je to aj na iné veci ako vyrážky. ten olej je dostať v lekárni, najlepší je s roll-on

danielaaa

mam na predaj krem Bioderma sebium AKN, nnovy, za dobru cenu, ak by ste mali niekto zaujem kontaktujte ma daniela106@centrum.sk

anjelik9

tak ten kremik čo si si ty kupila je na rozširene pory pokým sa nemýlim na akné je AKN a AKN fluid + AI na lokálne použitie...ja mam tuhe mydlo ktore dost vysusuje tiez tu vodu a ten akn fluid a po tyzdni rano večer som videla ze mam krajšiu plet aj fliačky mi pobledli a čo som mala vyrazky tak mi to vytiahlo len som mala moc vysusenu tvar aj po mydle aj po gély takze to obmedzim :)