chodim so sukničkarom čo teraz

Príspevok v téme: chodim so sukničkarom čo teraz
Nicola1

Ahoj. Som v miernom šoku. Neviem čo skôr a ako napísať.Je mi strašne do plaču a cela sa trasiem. Ide o to že som sa dozvedela že moj frajer s ktorym som už asi 3 roky, a vzťah vyzeral fakt pekne že mamiluje atď...chodi na iste miesta so sestrou, kde stretava ine ženy a dozvedela som sa že ich foti a spolu sa zoznamuju a fotia. Mne nikdy nič take nepovedal. A nemam o tom vedieť.Ostalo to iba pritom, že ide so segrou niekam a on ju niekde čaka. Nechcem byť priveľmi konkrétna. Som strašne sklamaná a v šoku, lebo nikdy mi nič také nepovedal. V minulosti sa ale stala jedna vec, jeho sestra ho davala do kopy s inou, dozvedela som sa to od kamošky ktra bola priamym účastníkom ako držal tu cudziu za ruku. Neviem ale je to pre mňa hrozné.....čo mam robiť, nemôžem mu povedať že o tom viem. Bože je to strašné, človek sa jeden deň baví s niekym ako si založi rodinu, ako chcu čim skôr vlastne byvanie a zrazu toto....Baby pomožte mi....asi sa s ním rozídem, teraz keď to píšem uvedomujem si že toho bolo veľa čo urobil a nemala som o tom vedieť a keď som mupovedala že o tom viem, len to miernil a vravel že to bolo inak. Naivna som verila.

Nicola1

povedala mi to znama ktora ho pozna z videnia on ju nepozna tiež chodi na tie miesta a tiež mi povedala že bola riadne prekvapena jeho spravanim, pretože pri mne je ako "anjelik"