Ľudia, dokedy chcete čakať???!!!

Príspevok v téme: Ľudia, dokedy chcete čakať???!!!
setkojenaprd

Som úplne znechutená Slovenskou situáciou, neschopnosťou riešiť sociálne problémy. Cigani nam podpalili najkrajsi hrad a zas za to samozrejme nebudu potrestani. Hodili to na deti, lebo tie nemozu byt stihane. Cigani placu ze nic nemaju, ale v z kazdeho okna trci satelit. Cigani si beru cudzie drevo z lesa, ešte aj rúbu meter vysoko, lebo ťažko je sa zohnúť. Ku komu sa do susedstva pristahuje cigan, moze sa zacat balit. Kto si myslí, že to s nimi pôjde po dobrom, asi je poriadne mimo. Kedze spia kazdy z kazdym, musia mat uz take zmutovane geny, ze su uplne neprisposobivi. Pockajte si par rokov, a bude ich viac ako bielych. Len tak dalej.Samozrejme, cest vynimkam. P.S. -toto nie je rasizmus, toto je pravda.

Slobodna

Neprispôsobivých občanov z nich urobil náš štát, ktorí im všetko dovolí a za chyby nepotrestá. Nenadávajte na cigáňov ale na svoj štát. Na Slovensku sú diskriminovaní slováci, ľudia vo vlastnom štáte. Každý, kto žije v našom štáte musí predsa dodržiavať zákony a za ich porušenie byť potrestaný, či je to maďar, slovák, cigáň alebo ktokoľvek iný. Bez rozdielu. Ak sa mu to nepáči, nech ide žiť do iného štátu.

dobra vila

Mne to tiez nepride ako rasizmus, co si napisal/a. Nie je to navazanie sa do nich bez priciny, ale kruta pravda. Bohuzial, my s tym asi nic neurobime. A mas pravdu, za tych par rokov ich tu bude viac ako smeti.
Ja nemam nic proti cistym a pracovitym Romom, ale proti smradlavym, spinavym, lenivym Ciganom uz ano.
Ja sa iba cudujem, ze tolko skinheadov je (na co cakaju? O:) )

cvik

proste za tento pripad je podla mna sakra vela zodpovednych, od rodicov az po moznych predajcov resp umozitelov pouzit, cigariet a zapaliek.

zaujimalo by ma, ci bola sobota len nahoda, alebo by sa to stalo aj v piatok (tj. cez povinnu skolsku dochadzku)

ALEBO
MOHLO SA TO STAT AJ BIELYM CHLAPCOM.TAK TO NETREBA BRAT ZE TO BOLI CIGANI.VED JE TO LEN NAHODA ZE TO BOLI ROMOVIA.
LUDIA AKO LUDIA.POZIAR BY VZNIKOL AJ KEBY BIELY CHPALCI ODHODILI CIGARETU.
PROSTE STALO SA.
NESTASTNA NAHODA.

- mira

Tiež si myslím, že podnet by mal ísť od politikov, tí majú na to v rukách najviac nástrojov. A od sudcov. Rómom deti neodoberú, môžu ich zanedbávať koľko chcú, na bielych si trúfnu pod primitívnou zámienkou - viď prehnaný prípad vlčích detí v ČR, ktoré vôbec neboli vlčie. Rodičia sa previnili len tým, že ich nenahlásili na matriku, neočkovali a porodili doma. Za to dostal otec 8 rokov. Romovia nedostanú trest, naopak ešte ich všetci živíme a trpíme ich vandalizmus.
Lenže na SVK všetky romske projekty šli do rúk politických kamošov.

lost

nj, to sa neda prirovnavat :) ale obaja sme umyselne porusili zakony ;)

(ale to ze ohrozujem seba, to ta nemusi trapit (resp ako policajta) :D ale nemyslel som to v zlom :P len odtedy velmi rad provokojem s tymto prirovnanim :P :))) )

ano, vychovali sme si ich zle, ale za to je niekto zodpovedny :) cize rodicia

ale aj politici :) konieckoncov ich volime, aby sme mali poriadok, ak vedia urobit poriadok na dialnici, preco nie v ich osade? ;) zakon je zakon, kto predal cigarety 11 rocnemu? aj on je zodpovedny. bud on, alebo rodic. kto im dal zapalky? zodpovedny za ohen tiez!

kedze zakon je zakon, musim hladat zodpovedneho :P a uz len z principu neobvinim dieta :)

ale ono je to tazke, triezvo o tom rozhodnut, pretoze :
ked niekto vyrobi zbran, ma podiel viny na vojne?
ked suseda bodnem s nozom, je vinny snad ten vyrobca kucynskeho noza? :)

proste za tento pripad je podla mna sakra vela zodpovednych, od rodicov az po moznych predajcov resp umozitelov pouzit, cigariet a zapaliek.

zaujimalo by ma, ci bola sobota len nahoda, alebo by sa to stalo aj v piatok (tj. cez povinnu skolsku dochadzku)

ono podla mna, ked sem donesiem tigra a pustim na namesti SNP, tiger za to jednoducho nemoze. cize tie deti su len pesiaci, co si to maju odskakat od celeho naroda (jasne, lahko sa ukaze prstom na dieta, vsak? :) malokto je ochotny riesit toto dalej, vid gorila, seru na to proste, absolutna lahostajnost, tak naco sa trapit, idem ja rasej na dialnice :P caute)

ojka

lost, nejde len o pokuty na dialniciach,...
ano, ten hrad, to sa viacerých dotkol, a stále rozmýšľam, či tam boli fakt deti alebo dospelí to na nich zvalili, aby sa nemuseli zodpovedať (ale aj tak, však oni sú za svoje deti aj tak zodpovedné)... ale si zober, ak tam boli deti a mali by kapánek riadnejšiu výchovu, tak by sa nestalo, že 10-11r. chlapci si pôjdu zapáliť cigaretu....
jedna vec je páchať zločiny a porušovať zákony a druhá vec sú už zasa tie sankcie a pokuty na to.....
všetko to je o morálke spoločnosti, ako sme si "vychovali deti", takú spoločnosť máme....
a ja bych ti pokutu na dialnici tiež dala :DD lebo figu, že nikoho tam neohrozuješ, seba ohrozuješ, i ked je to ťažké si pripustiť, môže sa stať všeličo.... (;

lost

toto dokonale sedi do mojej teorie

"ked zly, tak diabolsky"

tj, ked kradnut, tak extremne

za kradez v banke dostanem 15 rokov!

za SFALSOVANIE narodnej ekonomiky a podvedenie 500 000 000 ludi a platitelov dani, pozdravujem GRECKEHO MINISTRA FINANCII, tak to je akoze OK a nic sa mu nestane :)

ale hlavne ze som paranoik, ked si dovolim otvarat usta, neviem preco uz nelezim niekde na plazi a nepozeram na krasne zeny, namiesto toho su "bojujem" za nieco na nete, co nikdy nebude mat konca :D ach jaj, clovek je tvor hold, NEPOUCITELNY.