Krem na zmiznutie jaziev

emmka11

Takze baby, predsa som si kupila ten Dermatix. A? No neviem, zatial som sklamana :( Vyhodou je, ze je dobry aj na citlivu pokozku, ked som nariklad pouzivala contractubex obcas ma z neho svrbela koza. Ale to je asi vsetko: (
Zatial som si ziadnu ale naozaj ziadnu zmenu na jazvach nevsimla. Pouzivam ho uz siesty tyzden, to uz by mal ucinkovat nie?
Uz som zufala, je to vraj najkvalitnejsi pripravok na jazvy, tak ja uz neviem:(
Co sa da este robit? laser? aj to som citala, ze nie kazdemu pomoze. a teraz v lete je to este horsie, ked som opalena tie jazvy ovela viac svietia kedze su biele.

bezjazvy

Ahojte, ja som mala jazvy po akne. Boli naozaj hlboké, mávala som akne dost strašné. Naša obvodná kožná robi rozne kozmetické ukony a chcela mi to nejako zbrusovať. Aj skusila na malej časti a vytvorili sa mi keloidne jazvy.Hrozne niečo. Naštastie to bolo na boku lica a skryvala som to vlasmi. Ale bolo to horšie ako to od akne. Niekde som potom čitala myslim že dokonca na tejto stranke v diskusii že niekto bol u liečiteľky Albertovej ktora mu udajne na to dala nejaké mazanie. Tak som k nej išla, nebolo to mazanie ale napísala mi olej ktorý som si kupila v lekarni. Teraz si za nič na svete neviem spomenuť čo to bol za olej ako sa volal. S tym olejom som to masirovala. Musim povedať že to trvalo dosť dlho ale naštastie všetky jazvy s postupne vyrovnali. Myslim že ten olej a ta masaz sposobili že sa ta pokožka obnovila. S tymi masažami som skončila asi pred tromi rokmi odvtedy nemam už nič. Robila som to skoro rok a pol každy deň.

LMarika

Co by mohlo pomoct na skaredu jazvu po popalenine? Nepalila som sa, netrpim sebaposkodzovanim, len som vyberala hranolky z horuceho oleja. Ale teraz nemusim, mam dovolenku. Preto sem tak vela pisem.

Nikitta177

Ahojte ,,, prosím Vás mam taký problém mam jazvy na nohách a vyzerajú hrozne, kolená su celý rok fialove ako keby som mala modriny ,,,, potrebujem vedieť či je nato nejaký krém alebo ničo aby som sa toho zbavil ,,,, nosím sukne ale mam s toho komplexy , nielen že mam zjazvenu nohu z urazu ale aj tie kolená ,,, poradí mi niekto nejaký krem alebo niečo čo by mi pomohlo ? DAKUJEM :)

emmka11

este ma napadlo - nevadi ked s tym budem na slnku? nemyslim ze sa budem opalovat, ale ked napr budem normalne von v lete v tricku a bude mi na tie natrete jazvy svietit slnko
nevadi to? :/ diky

emmka11

maja majova vdaka za tip:) pozerala som ten Silkyderm, je tiez na silikonovej baze ako aj dermatix takze by to mohlo fungovat, dufam:)
len vsetky su velmi drahe, viem ze to moze predpisat lekar ale to urcite iba po operacii, ja mam tie jazvy kvoli urazu takze to mi nikto recept neda:(