Otravna kolegyna!

Príspevok v téme: Otravna kolegyna!
bionka3

Lezie mi na nervy kolegyna. Cestujeme s priatelom obaja dost km do prace a zial, mame kolegynu co byva v nasom meste. Ma svoje auto, ale obcas vola aby sme ju zviezli. Na benzin nam da, ale ja ju neznasam, lebo jednak je to podrazacka a stale sa sprava, akoby sme my ani neboli dvojica. Auto mame spolocne, ale vzdy sa pyta priatela kolko mu ma dat za cestu alebo rovno ponukne peniaze jemu. Tiez vzdy ked vola, vola jemu a az ked sa nedovola tak mne. Pritom sme mala firma s par ludmi, ale jej priamou kolegynou som ja. Nemam rada ked s nami ide, lebo som z nej nervozna a nedokazem byt vo vlastnom aute v pohode uvolnena a rozpravat sa s priatelom o com chcem. Paktuje sice s jednym starym zenacom, ale myslim, ze uz by si radsej nasla aj rovesnika, ale skoncit s nim asi nie je take lahke. A pochopitelne ze mi robi nervy, ked sa stale pcha k nam a vo svojich vyjadreniach ignoruje nas ako dvojicu. Ked som sa chvalila v praci zasnubami, kolegyne sa tesili, ona si len vypocula a odisla. Neprejavila ani zaujem o prsten ani nezablahozelala. Neviem ako sa jej zbavit a dat jej to najavo, aby som ja nevysla ako ziarliva histerka, ale aby okrem ineho pochopila, ze ked uz chce odvoz, moze sa dohodnut osobne so mnou, alebo logicky zavolat mne, ako zene!

bionka3

S nim som to riesila ako prvym. On to berie cisto prakticky- je to o financiach. Tiez s nou nechce konflikty, lebo je nieco ako sef nasho oddelenia. Ked som chcela aby telefon nebral a nereagoval (v podstate nie vzdy vie co chce, lebo ked meska do prace, vola jemu ako sefovi) ofucal sa, ze ho krivo obvinujem a neverim mu a navyse moze nam zaplatit 60% cesty. On s nou problem nema a ako zenu ju ignoruje. Nemam dovod sa bat ked vidim ako sa sprava ku mne, ako sa o mna stara a ako ma lubi. Vravia mi to vsetci naokolo a je to pravda. Myslim, ze ak by ona poza moj chrbat urobila nejaky vaznejsi krok, isto by jej to dal pocitit- nezaujem. Ja som asi len v neistote, kedze sa ako jedina kolegyna sprava inak. Mozno to ani (az na tie telefonaty a to obcasne cestovanie) nie je take zle, len ja si sama vytvaram strach, nenavist a trapim sa.

jankaaaaaaaaa

bionka: tak povedz svoju priatelovi, ze s i neprajes aby s nou komunikoval, aby jej dvihal telefon aby ju vozil. on by ta mal pochopit je tvoj priatel. ja na tvojom mieste by som riesila svojho priatela, preco sa takto ustretovo sprava k takej zene. a nie ju , nejaku chuderu. ona len vyuziva situaciu.

bionka3

Jankaaaaaaa

ona vola najskor jemu a nie vzdy mam stastie, ze sa k telefonu dostanem. Najnovsie vymyslela, ze zaparkuje svoje auto v nasej casti a strci sa k nam, my ju dovezieme naspat k nam a k sebe domov sa uz odvezie svojim. Je to nieco ako ked Vam kolegyna flirtuje s muzom, vas to vytaca ale na radikalne riesenie ho nebali zase tak okate. Ked ju poslem do prdele, myslim, ze este len vtedy to zacne robit naschval. Nic jej neverim, je to klamarka. Klame v praci sefku, casto chyba lebo je chora alebo neviem co, ale nikto jej nic nepovie, lebo potom pride, pousmieva sa je mila a nekonfliktna a pritom viem, ze mala ine ksefty, ale ja nie som bonzak. Klame aj svojich rodicov s tym, ze ten jej ozembuch je len znamy, pritom on ma taku skvelu zenu. Ja proste ziarlim, lebo viem, ako lahko sa zalubil po mnohych rokoch manzelstva moj otec do jednej radodajky a bolo po manzelstve i rodine. Nechcem uz taku bolest zazit a aj ked svojmu drahemu verim, aj tak sa bojim. :-(

tpch1

bionka, tak ju nabuduce osobne posli doprdele, ked ste blizke kolegyne. Povedz jej, ze ti lezie na nervy a vybavene.

bionka3

Vie, ze auto je spolocne. Tak ako vie, ze spolu byvame vo vlastnom - nami kupenom byte. Kym sme nemali auto a ona bola este nova kolegyna, obcas nas brala ona. Priatel sedel vpredu, ja vzadu a ona kecala len s nim. Na vsetko sa pytala len jeho a ja som tam bola cely cas ako vzduch. Len som sedela a cumela mlcky z okna. Uz vtedy volala len jemu ci s nou pojdeme. Aj som jej povedala, ze kludne moze volat aj mne, ale nepochopila to. To je kopec drobnosti co robi a mma vytacaju, nema to ale vyznam tu vsetko vypisovat. Prestali sme s nou chodit, chodili sme busom a teraz uz autom. Prideme vecer z roboty a ona o 21:30 posle jemu sms, ze nam zabudla povedat, ze ma na predaj kavovar! No mna to teda fest vytaca. Priatel s nou problem nema (bodaj by aj nie, ved mu lichoti ze ja sa tak certim a ona sa vtiera) a nevie jej povedat ani ze ju nevezmeme tym autom. Jemu je jedno ze je sprosta, hlavne ze prispeje na benzin. A tak ja len v duchu zurim ak nechcem doma hadku.

jankaaaaaaaaa

tiez som to nepochopila.
a riesenie? nedvihaj jej telefon, alebo povedz ze uz ste na ceste lebo idete este nieco vybavit alebo co..
ale ber to aj z tej druhej stranky, aspon vam prispeje na benzin, tak nieco usetrite :D

tpch1

ja si neviem dost dobre predstavit, co to znamena, ze sa niekto sprava, alebo nesprava podla toho, ze ste dvojica. Vcelku nechapem, o co ti ide. Mozno si dotycna mysli, ze auto patri tvojmu frajerovi.