Chcem sa liecit !!!

Príspevok v téme: Chcem sa liecit !!!
kikusha

Ahojte mam 16rokov a viem ze mam uz rok a pol anorexiu a bulimiu.Proste mam obdobia kedy nic nejedavam a odpadavama potom sa zasa prezerem a vyvratim to.Je to taky kolobeh ktory nebudem opisovat myslim ze sa tu o tom pise viac nez dost.Ale ide o to ze sa CHCEM liecit ale bojim sa ze ked to poviem rodicom nepochopia ma a budu sa na mna pozerat akoby som len chcela na seba upozornit alebo ze prehanam ze som v puberte a neviem co zo sebou alebo take nieco.A to iste aj kamosi a vobec cela rodina :( Tak co mam robit?Chcem sa liecit lebo toto umieranie zaziva je to najhorsie co ma mohlo postretnut a viem ze sama to nezvladnem uz som sa o to i pokusala ale vzdy do toho zasa spadnem.Prosim napiste niekto kto mi viete pomoct-poradit a budem rada ak napise aj niekto kto ppp nema ale pozna niekoho takeho kto sa liecil a ze ako to bere?

kaktuska

Zozen informacie o zdravotnych rizikach bulimie a porozpravaj sa s nou o tom mozno pochopi ze ju to moze stat dokonca az zivot a na to je predsa prilis mlada.

joejoe1

ahoj.mna sa to netyka ale mojej priatelky.ona uz ma asi rok problemi z bulimijou a neviem ako jej mam pomoct.Chodi kazdy vecer ked sa preje na toaletu to vyvratit zo seba.Hovori o tom ze sa to neda s tym prestat.ako jej mozem pomoct?nevie o tom ze pisem.prosim poradte.

amylie

TAK, PRECO SI MYSLIS ZE TI RODINA A KAMOSI POVEDIA TOT??? Hlavne si toto ujasni, lebo ked sa chces liecit musis to dakomuj povedat. Sama sa s toho jednoducho nevyhrabes!!!!! Samozrejme, musis sa reozhodnut ty- ved ty si s tym zacala a ty s tym musis aj skoncit ale..... Ak si nechces nadobro pokaslat zivot, tak navstiv psychologa, ten ti uz pomoize. A nezabudaj, liecenie sa s tychto chorob je hlavne o vzajomnej podpore medzi tebou a tvojimi blizkymi. Drzim palce!!!!!!

....

prvy krat som na tomto fore.ako mam chapat pojem bulimia?ide len o to, ze nie ste spokojne so svojou postavou,a so strachu ze stlstnete vsetko vyvratite..??
vsimla som si na sebe(asi pred 2 mesiacmi som nemala este ziadne problemy)ze ked do seba dam vacsie susto a pocitim ze mi"nesadlo" na zaludok mam potrebu sa vyvracat.aj ked to nejde same od seba,radsej idem na WC a strcim si do hrdla prsty.Schudnut nechcem cize nevraciam preto aby som schudla skor len ked citim ze mi je troska zle radsej to poriesim takto. Nejde o bulimiu ze nie?

24_zuzika

zuju:Napíšeš mi viac o tom ako je v Pezinku,liečila si sa na anorexiu? Lebo ja som bola v Martine a neviem ako je v Pezinku

paca

Ahojte, prosim neviete mi poradit niekoho kto by mi pomohol bud v Povazskej Bystrici alebo v Banskej Bystrici...???Mam bulimiu...dakujem!

lenka***

prosim Vas.chcela by som pomoc,nevladzem uz takto zit,mam za sebou nejake neuspesne liecenia v Ba,mozno je chyba vo mne,ze som si nechcela priznat,co sa deje,ale teraz chcem prestat,viem,ze to bude tazke a dlho trvat...ale chcem pribrat aspon do minimalnej vahy,co je o 8 kg viac ako mam,sama to nezvladnem,poradte