Chcem sa liecit !!!

Príspevok v téme: Chcem sa liecit !!!
kikusha

Ahojte mam 16rokov a viem ze mam uz rok a pol anorexiu a bulimiu.Proste mam obdobia kedy nic nejedavam a odpadavama potom sa zasa prezerem a vyvratim to.Je to taky kolobeh ktory nebudem opisovat myslim ze sa tu o tom pise viac nez dost.Ale ide o to ze sa CHCEM liecit ale bojim sa ze ked to poviem rodicom nepochopia ma a budu sa na mna pozerat akoby som len chcela na seba upozornit alebo ze prehanam ze som v puberte a neviem co zo sebou alebo take nieco.A to iste aj kamosi a vobec cela rodina :( Tak co mam robit?Chcem sa liecit lebo toto umieranie zaziva je to najhorsie co ma mohlo postretnut a viem ze sama to nezvladnem uz som sa o to i pokusala ale vzdy do toho zasa spadnem.Prosim napiste niekto kto mi viete pomoct-poradit a budem rada ak napise aj niekto kto ppp nema ale pozna niekoho takeho kto sa liecil a ze ako to bere?

arin

kyblik ,a ako to teraz liecia v Blave?Anorexie,najest sa odpocinok na lozku 1/2 hod a necvicia stale, a bulimie mozu?Mne sa tam nepacilo,ked som z 40kg musela pribrat takymto sposobom na 55,aby ma pustili,nemala som ziadne svalstvo ĺen poriadne brucho.To sa upravilo ,ale bolo to hrozne stresujuce.Ty si sa z toho tam akoze dostala? A vazia kazde rano?

24_zuzika

Ja viem, asi to nestačí,dvaroky dozadu som sa liečila 3 mesiace a odvtedy až doteraz stále ambulantne.Ale chcela by som pribrať 5 kíl/aspoň/

24_zuzika

Mám odporúčenie od psychiatričky ísť do Pezinka,ale nechcem prísť o prácu,mohla by som tak na týždeň.Viete mi niekto povedať telefon na Pezinok

24_zuzika

Už som sa na anorexiu liečila pred dvoma rokmi,teraz som v tom zas,vážim 45 kg a meriam 165 cm.Predtým som bola v Martine.Pustili ma,keď som mala 50 kg.
Nevie niekto,ako to funguje v Pezinku,môžu ma pustiť keď budem chcieť?

maaca

ccc: aha, tak to je dobre, super! Ked budem nieco potrebovat alebo len tak si s tebou pokecat, tak napisem mail, je mi to lepsie ako tu pisat. Prave som doma a to sama, a papkam, ale neboj zatial sa drzim a je to super. papam hrozno a be-be keksiky a mam pri sebe aj acidofilne mlieko. Je to zrdrave, tak dufam ze neprejdem na nieco ine, co je v kuchyni este po Velkej noci - a ver ze je tam toho este dost! :-) Ale nevzdam sa, budem bojovat a nebude ma ziadne hlupe jedlo pokusat, len tolko zjem kolko vladzem, vacsie davky si nebudem davat! Drz mi palce, boze nech to neporusim!

ccc

maaca ja som tá, čo ti písala včera (pondelok)na mail.
ccc je môj nick, pod ktorým píšem sem.Takže keď chceš odpíš na mail.

maaca

ccc: Ahoj, ja som tiez z KE, ak sa ta smiem spytat aky mas presne problem? Mas ppp? A pisala si ze poznas vyborneho psychiatra, mohla by si mi prosim ta poradit? Chodis tam k nemu na terapie? Ja by som potrebovala tiez pomoc a je to super ze si z KE mohli by sme viac pokecat!Zatial pa.