Preco necitim stastie?

Príspevok v téme: Preco necitim stastie?
evenstar

Ked som mala 16, zivot bol lahky.Skola ma bavila, prvy krat som bola zalubena, vikendy som travila priatelom, s mojimi najblizsimi, uplne som prezivala kazdu chvilku stastia, vedela som si vychutnat zapad slnka, hviezdy v noci, sneh, dazd, vsetko sa mi zdalo krasne.Dnes mam o 10 viac a neviem ani kto som.Som uplne mimo vsetkeho, 4 roky v zahranici, dve naj kamaratky vydate daleko s detmi, rozchod s priatelom po 7 rokoch, ziadna praca, ktora by ma bavila.Mam priatela uz 6mesiacov, prve tri to bolo take nijake, ja som sa zalubila, on ma nechcel na vazne, lebo sa nevedel rozhodnut ci si chce este uzivat, alebo uz vztah, ma tiez 26.Potom som nechcela ja jeho, kvoli tomu ako sa spraval, dnes sme spolu, ale ja to stastie necitim, je na mna dobry, pozorny, stale mi kupuje darceky, stara sa o mna, hladka, naozaj mi dava vsetko, ale ja stale nie som stastna.Je to kvoli tomu aky na mna bol?Je to moja hrdost?Nedokazem mu podvedome odpustit?Vadi mi jeho minulost, spaval s nejakymi babami len na jednu noc, v hlave mam asi zafixovane, ze taky clovek skor ci neskor podvedie znova.Neviem, co mam robit.Preco je to take tazke byt jednoducho STASTNA :(

Magy

s ludskou dusou je to tazko. casto chceme to co nemozeme mat a ked to dostaneme, uz po tom netuzime. ako deti, ktore narobia cirkus kvoli hracke, co videli v obchode a ked ju dostanu, uz o dva dni ich prestane bavit a hracka lezi zabudnuta v kute.
zistili totiz, ze im neda tolko, co od nej ocakavali.
tak je to aj s tebou, aj ked tu je to zlozitejsie.
dostala si to, po com si tuzila, ale az v dobe, ked uz ta ta tuzba presla.
je dost problem, ked sa do zivota pletu emocie aj rozum a obe si protirecia.
to ma clovek potom chaos.

zivot v 16tich je pomerne bezstarostny, to ano, jedinou povinnostou je skola, vsetko ostatne zabezpecia rodicia. no kto by nebol stastny?

kazdopadne - o stastie treba bojovat, samo nepride. pokial nedokazes doverovat svojmu partnerovi a tvoje srdce z viacerych pricin ochladlo, asi bude lepsie uzavriet tuto nemastnu-neslanu kapitolu zivota a zacat odznova niekde inde.