zivnost

Príspevok v téme: zivnost
Brenda

chcem sa spytat ze ci tu ma niekto zalozenu zivnost a ze ci je to tazke robit na zivnost.a ako to vlastne cele je? citala som zopar clankov ale zatial som sa docitala same negativne veci o zivnosti. dam priklad keby som chcela robit napriklad kadernicku a aj nechtovy dizajn a mam miestnost za ktoru nemusim platit a mozno nas bude aj viac ako zivnostnikov tak je to lahsie alebo ani nie? a co je vobec lepsie byt zivnostnikom alebo pracovat na plny uvazok niekde u zamestnavatela.?

house

Zivnost je dobra vtedy ked mas dost zakaznikov , tzn. ze si dokazes zarobit na vsetky odvody , dane a este Ti dost zostane, ak nemas ides do straty a a nedajboze ze mas uvery ...mnohi skoncili pri tej lepsej volbe na psychiatrii.A mnohi volili aj samovrazdu, nie je to sranda.Nikto Ti nepomoze, kazdy natahuje ruku, mesto, urady, zamestnanci.Je lepsie pracovat u niekoho a nestarat sa, hoci aj za menej.

ATIDE/ESMERA

Ja v živote enchcem eln prekladať, živnosť chcem na to, aby som si urobila školu :D ak sme sa správne pochopili teda

J111

Prvy rok sa plati len do zdravotnej poistovne, okolo 50 eur. Atide, vsak zacni prekladat, nad tym si neuvazovala? Na co chces studovat to, co vies?:D

ATIDE/ESMERA

Aj ja som uvažovala, že si založím živnosť, ale tiež som o tom počula dosť negatívnych vecí, tak neviem...a ani neviem, v čom by som tak podnikala, aby to vynieslo :D poraďte dakto, kto sa muto už venujete, aké to je, koľko mesačne platíte dvodov a tak