dá sa zabudnút ?

P27

Ja som mal dievča dva a pol roka, po tom konci to bolo niečo hrozné pre mňa.. Vyše roka som na to všetko zabúdal, a teraz mi vošlo do cesty iné dievča, sme spolu už skoro polroka, a je to niečo lepšie, krajšie ako som mal za dva a pol roka! :D, úplne ale... Takže netreba to vzdávať, príde aj niečo lepšie s kým si budeš neskutočne rozumieť :) To je úplne normálne ak človek ťažko zabúda, ale ver tomu príde ti do toho zas niekto fajn a budeš sa mať super :)

Magy

laura - dostanes. ak chces. treba zacat znova zit a tym myslim ZIT. zaujmy, oknicky, AKTIVITA! nemas potom cas na rozmyslanie nad hlupostami a minulostou a daleko skor stretnes niekoho, ktory ti pomoze zabudnut a zacnes novy vztah. potom ta uz stretnutie s byvalym tak nepolozi, ako ked by si bola stale sama, trapila sa tym atd.

Laura45

Dakujem za odpovede :/
Toho človeka nestretávam pravidelne,ale z času na čas sa stane.....toto už je 2. rok....a preto sa bojim,že sa cez to nedostanem

Magy

tak veru, zabudnut sa uplne neda, ale postpom casu sa s tym jednoducho vyrovnas (lebo musis), pridu ini ludia, ine nutnosti ktore treba riesit a najma pokial toho cloveka uz nestretavas, je to ovela ovela lahsie.

vikkkis

neviem si moc predstavit pojem milovat niekoho kto o mna nestoji- to znamena ze ste spolu nikdy nic nemali?
ak hej tak myslim ze to nie je laska... preboli to akonahle najdes niekoho kto o teba bude stat :)
tiez som bola silno "zalubena" do chlapca ktory ma ale nechcel, ale co to bolo za zalubenie? to som sa nie do neho ale do mojich predstav o nom. zidealizovaa som si ho, lebo v skutku som nevedela aky je...
preslo ma to ked som si nasla priatela. na toho prveho si sem tam s usmevom spomeniem.
a ak zatial nijaky nahradnik nie je, tak u mna plati, zide z oci zide z mysli... :)

rruby

Jedna vec je zabudnut a dalsia vec je dostat sa z bolesti zo sklamania. Ak sa v tvojom zivote udeje nieco, co ti ho nejakym sposobom ovplyvni (co je napr.aj neopatovana laska), tak na to nezabudnes nikdy. Ty ale myslis pod slovom "zabudnut" asi to, ze prestanes na toho cloveka mysliet den a noc a ze pri pomysleni na neho ta uz nebude boliet srdce. Samozrejme, ze na to sa zabudnut da :-) Kazdemu to ale trva rozne dlho, takze neboj, hlavne vydrz a on sa ti z hlavy dostane....za maximalne rok uz budes uuuplne v pohode ;-) Drzim palce

winki

Nezabudneš nikdy, len na to prestaneš myslieť. Časom prejde aj láska, lebo ju nebude mať čo živiť. Ostanú len spomienky.