čím to je ze muzi po vztahu vhupnu hned do druheho?

AdamKrt

Tiez si myslim, ze v dnesnej dobe si skor zena najde chlapa, ako naopak. Vid na zoznamka je dvojnasobok chlapov nez zien.

Na druhu stranu zas, ta uroven muzskej populacie, co tam vypisuje, je skor odpadova.

Lenze potom ma medzi nimi problem najst si partnerku aj dobry chlap.

Magy

maoam - :)))
bohuzial bod 2 je nieco, co sedi na zeny. tie maju casto az panicky strach z toho, ze ostanu po zvysok zivota same.
u muzov daleko viac sedi 4 a 5. a mozno aj ta jednotka. :)

pre "diskusia"

moj pohlad vychadza z podstaty muzskeho ega a duse. nepotrebuje nutne partnerku milovat celym srdcom, aby s nou mal vztah ci sex. muzi kladu sex na podstatne vyssiu priecku hodnot, ako zeny. casto maju (najme ti bohatsi a "krasavci") zenu len ako modny doplnok, privesok, dekoraciu. uz som stretol aj takeho typka, co mal babiku ako vystrihnutu z modneho casopisu, ale potom pri terapii z neho vypadlo, ze za cely rok a pol ani raz spolu nespali. a nebol teply, aby som rovno zrusil namietky.

u zien je to vyrazne odlisne, tie casto neakceptuju muza na vztah, pokial ho dostatocne nemiluju.
hovorim o vacsine a beznych pripadoch, vynimky sa najdu vsade.

Loveme

diskusia, ak mas pocit, ze chlapi si hned najdu novu partnerku, tak mozno len preto ze sa otvorenejsie prezentuju ako ti, co sedia doma, smutia a nikam nechodia.

Myslim,ze pokial ide o to, kto skoci po rozchode do noveho vztahu rychlejsie, tak na pohlavi absolutne nezalezi. Skor to zavisi od jednotlivca. Niekto vztahy vnima viac povrchne, iny sa rychlo zamiluje a dalsiemu to trva, kym znova veri na lasku.

Ovecka
Nesuhlasim s tebou, ze je menej zien pod papucou ako muzov. Nezabudaj na tyrane zeny.To je este horsie, nemyslis? A nie je ich malo.

0vecka

jj inak ono to robia aj chlapi ale si myslim ze v mensej miere... chlap pod papucou je bezna vec pritom zena pod papucou nie az tak... aspon v BA mozno na strednom SK je to ine...

bingham

pravdivo pises ovecka...ale zas tu si treba uvedomit ze zena je manipulatorka len ak jej to muz dovoli...takze take zeny treba drzat "pri zemi" a ked sa jej nelubi...tak sa s nou rozist

0vecka

podla mna su zeny o dost krutejsie co sa vztahov tyka ako muzi... ono jasne ze su aj muzi co maju zenske iba na sex ale tych neije az tak vela... v klasickych vztahoch byva skor zena ta manipulatorka...